سپیدرودی ها بعد از باخت مقابل استقلال چه گفتند؟

بازیکنان تیم سپیدرود بعد از باخت سنگین در رشت صحبت هایی را مطرح کردند. کعبی: مسئولان استانی چرا قول بیهوده به کریمی دا ......

بازیکنان تیم سپیدرود بعد از باخت سنگین در رشت صحبت هایی را مطرح کردند.

 

کعبی: مسئولان استانی چرا قول بیهوده به کریمی دادید؟

به گزارش مدال، برخی بازیکنان تیم سپیدرود بعد ازباخت سنگین این تیم مقابل استقلال صحبت هایی را مطرح کردند که می خوانیم؛

حسین کعبی بعد از شکست 5 بر صفر مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان زحمت خود را کشیدند اما فوتبال نامرد است شاید ما بد بازی کردیم و و روز خوب استقلال بود. به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم این طور نتیجه گرفتن سخت است. تیم ما تازه جان گرفته بود و اکنون 5 بر صفر در خانه باختن سخت است.

کعبی در مورد اینکه هواداران علیه مسئولان شهری و استانی شعار دادند و علی کریمی را تشویق کردند،‌گفت: من بچه اینجا نیستم اما باید بگویم کسانی که از بیرون می‌آیند بیشتر دلشان می‌سوزد. نمی‌دانم برخی به دنبال چه هستند فقط به فکر جیب و صندلی‌شان هستند. این تیم شهرتان است مردم برای حمایت آن آمده‌اند. آقای استاندار کجایی؟! آقای شهردار کجایی؟! من جرأتش را دارم و این حرف را می‌زنم.چرا به علی کریمی قول بی‌مورد دادید؟ علی کریمی اگر می‌توانست  خودش امروز به زمین می‌رفت و بازی می‌کرد.

کعبی تصریح کرد: چرا مسئولان به تیم سپیدرود کمک نمی‌کنند برخی فقط به دنبال صندلی، شهرت و جیب‌شان هستند و اینکه بگویند با فلانی عکس گرفته‌اند بهتر است به داد مردم رشت برسند. به داد مردم گیلان برسند. تیم‌های گیلان شرایط سختی دارند، بهتر است فقط فوتبالی‌ها باشند و غیر فوتبالی‌ها در فوتبال نباشند.

 

ملکی: قشنگی فوتبال همین اتفاقات است

به گزارش مدال، کوروش ملکی در پایان دیدار مقابل استقلال در مورد مصدومیتش گفت:در یک صحنه با بازیکن خودمان برخورد کردم و دچار مصدومیت شدم و دیگر شرایط ادامه بازی برایم فراهم نبود.

وی در مورد نتیجه سنگینی که در این بازی رقم خورد،‌گفت: فوتبال همین است و گاهی این اتفاقات رخ می‌دهد. قشنگی فوتبال همین است.

دروازه‌بان سپیدرود در مورد شعار علیه مسئولان این تیم خاطرنشان کرد: من به این مسائل کاری ندارم.