سپیدرود – استقلال خوزستان/ دربیِ قعرنشینانِ بدونِ مربی

سپیدرود فردا در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان خواهد بود....

سپیدرود فردا در دیداری از هفته بیستم لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

سپیدرود و استقلال خوزستان در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، سپیدرود و استقلال خوزستان فردا در هفته بیستم لیگ برتر مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 16:00/ جمعه 10 اسفند/ ورزشگاه سردار جنگل رشت

تیم داوری:
داور وسط: محمدحسین زاهدی‌فرد/ کمک داوران: رحیم شاهین و یوسف مغروری/ داوران پشت دروازه: سعید رحیمی مقدم و مجید محمدی/ داور ذخیره: علی‌اکبر عظیم‌پور/ ناظر داوری: محمدعلی فروغی

غایبین احتمالی:
سپیدرود بازیکن محروم و یا مصدومی برای این بازی ندارد اما چند بازیکن این از جمله پیام صادقیان و حمیدرضا طاهرخانی طی روزهای اخیر با این تیم تمرین نکرده‌اند. استقلال خوزستان نیز احمد آل‌نعمه را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

نمای بازی:
در دربی تیم‌های قعر جدول استقلال خوزستان و سپیدرود در یک بازی 6 امتیازی در شرایطی مقابل هم قرار خواهند گرفت که سرمربیان این دو تیم طی هفته‌ اخیر استعفا داده‌اند تا این دو تیم حاضر در منطقه قرمز جدول در شرایطی کاملا عجیب مقابل هم به میدان خواهند رفت. سپیدرود پس از جدایی کریمی روزهای پرالتهابی را پشت سرگذاشته و در شرایطی در این دیدار به میدان خواهد رفت که در کنار مالکی و سرمربی، تمامی اعضای کادر فنی و چند بازیکن خود را نیز در اختیار نخواهد داشت. این دیدار فینال‌گونه می‌تواند تکلیف یکی از تیم‌های سقوط‌کننده به لیگ یک را از همین امروز مشخص کند چرا استقلال خوزستان در صورت شکست در این دیدار در فاصله 8 امتیازی از تیم پانزدهم لیگ قرار خواهد گرفت و جبران کردن این فاصله امتیازی در 10 بازی بعدی تقریبا کاری غیرممکن خواهد بود.

چهره‌های برتر:
میثم فردوسی و محمد نزهتی بازیکنان کلیدی ترکیب سپیدرود هستند و محمد شریفی و میثم شاه‌مکوندزاده نقشی مشابه در ترکیب استقلال خوزستان دارند.

دوئل‌ها:
تقابل ایوب کلانتری و میثم فردوسی در میانه میدان و جدال محمد نزهتی و میثم شاه‌مکوندزاده در خط دفاعی استقلال خوزستان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 3 بار مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم استقلال خوزستان یک پیروزی بوده و 2 بازی با تساوی دو تیم خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی سپیدرود:
کوروش ملکی، میثم تهی‌دست، میلاد شیخی سلیمانی، جواد آقایی‌پور، امیر منصوریان، محمدسلیمان علیزاده، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی، محمد نزهتی، میثم فردوسی و محمد غلامی

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان:
حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، میثم شاه‌مکوندزاده، ساسان شیرمردی، وحید حمدی‌نژاد، ایوب کلانتری، میثم کریمی، امیرحسین باقرپور، وحید نامداری، محمد شریفی و رضا درویشی