سکان هدایت سمپدوریا به دستان رانیری سپرده شد

با اعلام باشگاه سمپدوریا، کلودیو رانیری به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد و در ادامه رقابت‌های فصل جدید سری‌آ روی نیمکت این تیم خواهد نشست....

با اعلام باشگاه سمپدوریا، کلودیو رانیری به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد و در ادامه رقابت‌های فصل جدید سری‌آ روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

به گزارش مدال، «کلودیو رانیری» پس از چند ماه دوری از میادین، در نخستین دیدار به عنوان سرمربی سمپدوریا باید در روز تولد 68 سالگی برابر تیم رم - شهر زادگاهش - قرار بگیرد.

باشگاه سمپدوریا دقایقی پیش بیانیه‌ای بدین مضمون صادر کرد: «ماسیمو فررو رئیس باشگاه و ارکان باشگاه سمپدوریا به کلودیو رانیری سرمربی جدیدمان که تا سی ژوئن 2021 قرارداد دارد خوشامد می‌گویند. رئیس باشگاه برای او، کادرش، و تیم آرزوی موفقیت دارد.»

رانیری در سمپدوریا جانشین «اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو» شد، مربی‌ای که قراردادش را با توافق دو طرفه با سمپدوریا فسخ کرد. دی‌فرانچسکو با سمپدوریا در هفت هفته نخست به شش شکست رسید تا چاره‌ای جز جدایی نداشته باشد. «استفانو پیولی» و «جنارو گتوزو» گزینه‌های نخست سمپدوریا بودند که هر دو پیشنهاد این تیم را رد کردند.

سمپدوریا هفدهمین تیم دوران مربیگری رانیری است. او در سری‌آ ایتالیا در 393 بازی به عنوان سرمربی روی نیمکت نشسته و به 169 پیروزی، 126 تساوی و 98 شکست رسیده است.

بیشتر بخوانید:

پیولی بهترین انتخاب میلان بود

تگ ها


کلودیو رانیری سرمربی جدید سمپدوریا سمپدوریا فوتبال جهان سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال