سکرت‌بازی در جذب مهاجم ادامه دارد/ پرسپولیسی‌ها در انتظار خرید طلایی

مدیران تیم فوتبال پرسپولیس به منظور مقابله با دلال‌ها به صورت چراغ خاموش و در شرایطی «فوق سکرت» مذاکرات خود برای جذب مهاجم خارجی را پیگیری می‌کنند....

پرسپولیس چراغ خاموش به دنبال جذب مهاجم خارجی است.

به گزارش خبرنگار مدال، ماجرای جذب مهاجم خارجی و معرفی مازادها از سوی باشگاه پرسپولیس با استراتژی مذاکرات چراغ خاموش و به دور از هیاهو و اصطلاحا «فوق سکرت» پیگیری می‌شود به گونه‌ای که حتی نزدیک‌ترین افراد به عرب و نبی هم از گزینه‌های نهایی و روند مذاکرات آگاه نیستند.

باشگاه پرسپولیس به منظور پرهیز از ورود دلال‌ها این رویه را در دستور کار خود قرار داده و همان‌طور که در ماجرای جذب سرمربی همه ذهن‌ها ابتدا به سمت الکس نوری و سپس کاررا و تاکیس رفت و در نهایت کالدرون معرفی شد حالا هم ممکن است مهاجمی جذب شد که یا نامش تاکنون فاش نشده و یا توجهات به جذب او معطوف نشده است.

طی دو هفته اخیر نام مهاجمان بسیاری برده شده است. از هاسکیچ مهاجم بوسنیایی که نامش را  فاش کردیم تا دی‌سانتو آرژانتینی و چندین بازیکن دیگر آفریقایی و اروپایی. نکته جالب و عجیب در  این میان است که طی روزهای گذشته رسانه‌های صربستان، بوسنی و همچنین آرژانتین درباره جزییات مذاکرات باشگاه پرسپولیس با این دو  بازیکن اخباری منتشر کرده‌اند اما کالدرون به ناگاه می گوید دو گزینه بنده آفریقایی و برزیلی هستند و عجیب‌تر اینکه دو سه  روز قبل از این اظهار نظر کالدرون یک یک مقام ارشد باشگاه به ما می‌گوید که مهاجمی از بوسنی، آرژانتین و آفریقا گزینه‌های کالدرون هستند. 

به نظر می‌سد باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها قبل از بین گزینه‌های متعددی که ایجنت‌ها معرفی کرده‌اند با دو سه گزینه همچون هاسکیچ و دی‌سانتو مذاکراتی غیر رسمی داشته و حالا لابد تمرکز خود را روی گزینه‌های برزیلی و آفریقایی مدنظر سرمربی گذاشته و در این میان برخی از مادیبو مایگا یاد کرده و حتی از سفر وی به تهران در روز یکشنبه در صورت عدم توافق با تیم فرانسوی خبر داده‌اند.  

این پنهان‌کاری باشگاه پرسپولیس به منظور کاهش قیمت و جلوگیری از ورود دلال‌ها اقدامی ارزشمند است اما مساله مهم دیگر این است که پرسپولیس زمان را به آسانی از دست می‌دهد چرا که با این روند مهاجم خارجی همچون رسن حداقل چهار بازی نخست را از دست خواهد داد مگر اینکه از آمادگی بدنی خوبی برخوردار بوده و در تغطیلات تابستانی تمرینات منظمی داشته باشد. 

و در نهایت اما... آیا این همه مخفی‌کاری و وسواس در انتخاب مهاجم و از دست دادن زمان در نهایت منجر به جذب مهاجمی قابل اتکا و گلزن خواهد شد؟

اخبار مرتبط:
نقل و انتقالات پرسپولیس/ کالدرون به دنبال جذب هافبک؟

 

تگ ها


حسین قدوسی پرسپولیس نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس مهاجم جدید پرسپولیس اخبار پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال