سکوتی که شایعه محرومیت را جدی کرد/ پول پئیچ پرداخت نشده؟

وکیل پرو پئیچ مدعی شده استقلال هنوز پول این بازیکن را پرداخت نکرده و سکوت باشگاه استقلال نیز باعث شده خطر محرومیت استقلال جدی شود....

سکوتی که شایعه محرومیت را جدی کرد/ پول پئیچ پرداخت نشده؟

پول پروپیچ تا پایان وقت اداری شب گذشته پرداخت نشده و سکوت استقلالی ها شایعه محرومیت را جدی کرده است.

به گزارش مدال، در شرایطی که باشگاه استقلال تا پایان وقت اداری روز گذشته فرصت داشت تا مطالبات 420 هزار دلاری پروپئیچ را پرداخت کند اما مسئولان این باشگاه تا شب گذشته این مبلغ را پرداخت نکردند.

قرار بود طلب پروپئیچ به صورت نقد از طریق سفارت ایران در زاگرب در نشستی که با وی و پروپیچ برگزار می شود پرداخت شود اما مسئولان باشگاه استقلال تا پایان ساعت اداری شب گذشته این کار را انجام ندادند.

ظاهرا استقلالی ها پیامی را دریافت کردند که می توانند از طریق حساب فدراسیون فوتبال در فیفا مطالبات پروپئیچ را تا امروز به حساب این بازیکن واریز کنند و به همین علت منتظر بودند این اقدام امروز صورت بگیرد اما اینکه آیا مسئولان باشگاه استقلال این کار را امروز انجام داده اند یا خیر مشخص نیست.

با این وجود حتی اگر مطالبات پروپیچ امروز پرداخت شده باشد (که تا این لحظه خبر رسمی توسط باشگاه استقلال منتشر نشده) باز هم این باشگاه در خطر محرومیت از 2 پنجره نقل و انتقالاتی خواهد بود.

این در حالی است که وکیل پرو پئیچ در این باره مدعی شده: تیم استقلال تا الان پولی به این بازیکن نداده است. چطور ممکن است که وقتی پولی دریافت نکردیم، رسید دریافت پول را برای فیفا امضا کنیم. استقلال قبلاً هم در مورد مشابه با تنبیه روبه‌رو شده و بهتر است به آن مورد هم نگاه کنید.

اخبار مرتبط:
فتحی: در ماجرای پرو پئیچ جای هیچ نگرانی وجود ندارد
سکوت آبی‌ها و ادعاهای نگران‌کننده در رابطه با پرونده پئیچ

تگ ها


پرو پئیچ پروپئیچ پروپئیچ استقلال پرونده پروپئیچ طلب پروپئیچ استقلال خطر کسر امتیاز خطر محرومیت استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال