سکوت آندره‌آ پیرلو بعد از اخراج از یوونتوس شکست

آندره‌آ پیرلو، سرمربی یوونتوس، در پستی اینستاگرامی به اخراج شدن از یوونتوس واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش بود که باشگاه یوونتوس به شکل رسمی خبر از برکناری آندره‌آ پیرلو داد. سرمربی جوان و ایتالیایی نتوانست روزهای چندان خوبی را برای بیانکونری رقم بزند و تنها با این تیم فاتح رقابت های کوپا ایتالیا شد.

آندرا پیرلو دقایقی پیش در یک پست اینستاگرامی به برکناری از یوونتوس واکنش نشان داد و نوشت: "وقتی یوونتوس با من تماس گرفت، هرگز به خطرات فکر نکردم؛ حتی اگر این موارد کاملاً مشهود بود. احترام به این باشگاه چیز غالب بود و در مورد تمایل من برای حضور در بالاترین سطح نیز همین امر وجود داشت.

اگر می توانستم به گذشته برگردم، با وجود همه موانعی که ممکن بود برایم پیش بیاید، همان انتخاب را می کردم. شرایط دشوار که برای همه وجود داشت به من اجازه نمی داد انتخاب هایم را برنامه ریزی کنم و سبک بازی خود را دنبال کنم.

با این حال، من به اهداف مورد نیاز رسیدم.  این ماجراجویی به گونه ای به پایان رسید که انتظار نداشتم اما آینده ام را حتی واضح تر کرده است.
امیدوارم پر از همان رضایت باشد که من به عنوان یک فوتبالیست داشته ام.  وقت آن است که دوباره شروع کنیم و با چالش های جدیدی روبرو شویم. می خواهم از کسانی از خانواده یوونتوس که در طول فصل از من حمایت کردند تشکر کنم. "

تگ ها


آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال