سکوت ادامه دار استقلال درباره پاتوسی/وعده هایی که اجرایی نمی شود

مدیر برنامه های پاتوسی در حدود 10 روز قبل بود که اعلام کرد این بازیکن در استقلال باقی نخواهد ماند و جدایی او قطعی است! این در حالی است که مدیران باشگاه استقلال تاکید داشتند که در حال رایزنی برای فراهم کردن مبلغ رضایت نامه این بازیکن هستند....

به گزارش خبرنگار مدال، سکوت در خصوص آیاندا پاتوسی، سیاستی است که مدیران باشگاه استقلال در پیش گرفته اند، نه رسما اعلام می کنند که قید این بازیکن را زده اند و او را نمی خواهند و نه خبری در خصوص مذاکراتشان با این بازیکن را رسانه ای می کنند. البته نیم نگاهی به سایر موضوعات در باشگاه استقلال این موضوع را نشان می دهد که در حال حاضر سیاست کلی مدیران باشگاه در خصوص سایر مسائل همین راه و روش است. گویا مدیران استقلال درباره مسائل مختلف چنین روشی دارند که ابتدا آرام، آرام ذهن هوادار را برای تمامی خبرهای بد آماده می کنند تا وقتی هوادار با آن خبر ناخوشایند مواجه شد، واکنش شدیدی از خود نشان ندهد! قضیه پاتوسی هم گویا قرار است به همین منوال پیش برود و زمانی که هوادار از این همه خبر ضد و نقیض در این خصوص کلافه شد، خبر جدایی این بازیکن زیاد برایش ناخوشایند نباشد!
قرار بود تکلیف این بازیکن و پرداخت مبلغ قراردادش تا دیشب نهایی شود، زمان تعیین شده پشت سر گذاشته شد وهنوز هیچ خبر رسمی مبنی بر تمدید و یا عدم تمدید قرارداد این بازیکن با استقلال رسانه ای نشده است.
هیچکس به درستی نمی داند آن جا در باشگاه استقلال چه خبر است؟! آیا پاتوسی می ماند یا او هم به سرنوشت تیام دچار خواهد شد؟!

بیشتر بخوانید:

لیگ برتر؛ خانه ای بر روی شن و مه

تگ ها


باشگاه استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال اخبار نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال