سکوت ارلینگ هالند در مورد فصل بعد شکست

حرف های ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند بوی ماندن در این تیم حداقل برای یک فصل دیگر می دهد....

به گزارش "ورزش سه"، مثل تابستان سال گذشته، امسال نیز اخبار و شایعات زیادی در مورد آینده ارلینگ هالند منتشر شده و هنوز تیم فصل بعد او در هاله ای از ابهام قرار دارد. علیرغم تاکید مدیران دورتموند مبنی بر حظ این ستاره ۲۲ ساله برای حداقل یک فصل دیگر، تیم های بزرگی چون رئال مادرید و چلسی هنوز امید خود را برای جذب ارلینگ هالند از دست نداده اند.

در حال حاضر به نظر می رسد چلسی از بیشترین شانس برای جذب این گلزن نروژی در فصل تابستان امسال برخوردار است. اما ارلینگ هالند که اخیرا به اردوی تابستانی دورتموند برای فصل جدید ملحق شده، امروز در مصاحبه ای به تمجید از مارکوس روس، سرمربی جدید این باشگاه پرداخته و مدعی شد مشتاق کار کردن برای او در فصل بعد است. بدین ترتیب به نظر می رسد با توجع به مشکلات مالی عدیده تیم های بزرگ، هیچ باشگاهی قادر به پرداخت رقم تقریبا ۲۰۰ میلیون یورویی مورد نظر دورتموند نسیت و احتمالا ارلینگ هالند در این تیم ماندنی خواهد شد.

ارلینگ هالند گفت: "من اخیر مکالمه کوتاهی با مارکو روس، سرمربی جدید دورتموند داشته ام. من  را از قبل می شناسم، زیرا شش ماه با مارکو روس در سالزبورگ همکاری کرده ام. او انسان خوبی است و من مشتاقانه منتظر همکاری با مارکوس روس هستم."

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا چلسی رئال مادرید