سکوت استقلال درباره پرونده جنجالی/پول پئیچ پرداخت شد؟!

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر پرداخت پول پروپئیچ و بسته شدن این پرونده جنجالی در فیفا، خبری که تا این لحظه توسط باشگاه استقلال نه تایید شد و نه تکذیب!...

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر پرداخت پول پروپئیچ و بسته شدن این پرونده جنجالی در فیفا، خبری که تا این لحظه توسط باشگاه استقلال نه تایید شد و نه تکذیب!

به گزارش خبرنگار مدال، طلب 460 هزار دلاری پروپئیچ و شکایت این بازیکن به فیفا مدت هاست که باشگاه استقلال را درگیر کرده است. مدیران این باشگاه عدم تمدید قراردادهای بسیاری از بازیکنان همچون پاتوسی را به این پرونده و مشغله زیاد برای حل آن ربط دادند. آن ها بسیاری از درآمد های باشگاه را هم به گفته خودشان برای حل این پرونده کنار گذاشتند. حواله دریافتی از وزارت ورزش، پول حاصل از انتقال صیادمنش و درآمد حاصل از قرارداد تیام با تیم ترکیه ای درباره هرکدام که سوال شد پاسخ یک چیز بود، پول پروپئیچ را باید فراهم کنیم تا استقلال با کسر امتیاز و حذف از لیگ قهرمانان مواجه نشود.
روز گذشته بسیاری از خبرگزاری ها اعلام کردند که پرونده پروپئیچ با پرداخت پول به سختی حل شده است، سیاست باشگاه اما درمقابل این خبر فقط سکوت بود. مدیران در باشگاه استقلال که این رویه را ماه هاست در دستورکار قراردارند ترجیح دادند بارهم شفاف سازی نکنند و واکنشی به این خبر نداشته باشند تا ابهامات درخصوص این پرونده، همچنان باقی بماند. زمان برای حل این موضوع از دقیقه 90 هم گذشته است. استقلالی ها حالا وارد وقت های اضافه شده اند. معلوم نیست که آیا مدیران در این باشگاه می توانند این پرونده را در وقت های اضافه با پیروزی به سرانجام برسانند یا قرار است اتفاقات دیگری رقم بخورد.
شکست در پرونده پروپئیچ می تواند یک فاجعه تاریخی برای استقلال و فوتبال ایران باشد...

بیشتر بخوانید:

حسینی یک فصل دیگر در ترابزون می‌ماند

تگ ها


باشگاه استقلال پرونده پروپئیچ پرونده جنجالی پروپئیچ