سکوت الکسیس سانچز شکست

الکسیس سانچز که با سر و صدای فراوان از آرسنال راهی منچستریونایتد شد، هرگز در این تیم موفق نبود و سرانجام در روزهای گذشته راهی اینتر شد و اکنون سکوت خود را در خصوص روزهای ناامیدکننده‌اش در اولدترافورد شکسته است....

الکسیس سانچز که با سر و صدای فراوان از آرسنال راهی منچستریونایتد شد، هرگز در این تیم موفق نبود و سرانجام در روزهای گذشته راهی اینتر شد و اکنون سکوت خود را در خصوص روزهای ناامیدکننده‌اش در اولدترافورد شکسته است.

به گزارش مدال؛ «الکسیس سانچز» پس از جدایی از منچستریونایتد سکوت خود درباره دوران ناموفقش در این تیم را شکست. مهاجم شیلیایی که در اولدترافورد با دریافت هفتگی 560 هزار پوند، بیشترین دستمزد را می‌گرفت، در 45 مسابقه تنها 5 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند و در روزهای گذشته با قراردادی قرضی راهی اینتر شد.

او درباره ناکامی‌اش در منچستریونایتد اصرار دارد که دلیل آن را تعداد کم بازی‌هایش نشان دهد: «اگر به من فرصت می‌دادند که یک بازی کامل داشته باشم، نهایت استفاده را می‌بردم اما برخی اوقات 60 دقیقه بازی می‌کردم و بازی بعدی هم استفاده نمی‌شدم و دلیلش را هم نمی‌دانستم.»

سانچز در پاسخ به دلیل درخشش در شیلی همزمان با ناکامی‌اش در منچستریونایتد گفت: «وقتی برای شیلی بازی می‌کنم خوشحال هستم. در منچستریونایتد هم خوشحال بودم ولی همیشه به دوستانم گفتم که می‌خواهم بازی کنم. اگر به من بازی می‌دادند بهترین نمایشم را ارائه می‌دادم.»

الکسیس اما می‌گوید از انتخاب شیاطین سرخ احساس پشیمانی نمی‌کند: «از نرفتن به منچسترسیتی پشیمان نیستم. از رفتن به منچستریونایتد خوشحال هستم. همیشه این را گفته‌ام؛ منچستریونایتد پرافتخارترین تیم انگلیس است. در آرسنال هم خوشحال بودم. منچستریونایتد اما در آن زمان در حال جذب بازیکنانی بود و من هم می‌خواستم به آن‌ها ملحق شوم.»

بیشتر بخوانید:

دفاع تمام قد گواردیولا از ستاره جدید اینتر

تگ ها


الکسیس سانچز سانچز اینتر منچستریونایتد شیاطین سرخ اینتر نراتزوری فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس سری آ