Banner

سکوت اولین بازیکن کرونایی آلمان شکست

تیمو هوبرس اولین بازیکن بوندسلیگا که تست کرونای او مثبت اعلام شد از وضعیت خودش و روزهای قرنطینه صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۴ روز پیش بود که اعلام شد تیمو هوبرس بازیکن ۲۳ ساله هانوفر به کرونا مبتلا شده است. اتفاقی که باعث شد رقابت های فوتبال در دسته اول و دوم بوندسلیگا به تعویق بیفتند. تمام هم تیمی های هوبرس نیز اکنون در قرنطینه قرار دارند.

در روزهای اخیر تعداد زیادی از فوتبالیست ها به کرونا مبتلا شده اند و فعالیت های فوتبالی در اروپا کاملا متوقف شده است.

چهار روز پس از ابتلای هوبرس به کرونا او در مصاحبه با نشریه بیلد سکوت خود را شکست و گفت:« امروز تب خفیفی داشتم ولی پیش از این هرگز چنین شرایطی را تجربه نکرده بودم. تب خفیف است و مشکلی ایجاد نمی کند ولی بدتر از هر چیز، کسالتی است که دارم و اینکه روزها را در قرنطینه چگونه پشت سر بگذارم. ۴ روز است که در قرنطینه هستم و روزها به سختی سپری می شوند. کارهای روزمره و نیازهایم را به دوستان و خانواده ام اطلاع می دهم تا برایم انجام دهند.»

هوبرس ادامه داد:« هرچند سخت است که کارهایی که تا پیش از این به راحتی خودتان انجام می دادید اکنون باید افراد دیگر برای تان انجام دهند ولی همه چیز تا الان خوب پیش رفته و چیزی جز عشق و فداکاری از اطرافیانم ندیده ام.

در خانه و به دور از فوتبال حرفه ای، همه چیز سخت است. گاهی کتاب می خوانم و فیلم می بینم و گاهی نیز پلی استیشن بازی می کنم. با دوستانم به صورت تصویری صحبت می کنم و همین ها تنها گزینه های من برای پر کردن اوقات در قرنطینه هستند. همچنان اما کسالت دارم چون وقت، دیر سپری می شود.

به خودم اجازه نداده ام تا از شرایط روحی تخریب شوم چرا که می دانم بسیاری از دوستانم نیز شرایطی مشابه من را تجربه می کنند و باید همگی قوی بمانیم. می دانم که تنها نیستم. از طرف باشگاه و نیز پزشکان، برنامه های دقیقی به من اعلام شده و به بهترین شکل نیز آنها را اجرا می کنم.

این یک شرایط جدید و ناشناخته است و ما باید بهترین وجه خودمان را نشان دهیم. تا زمانی که این ویروس ریشه کن نشده، مساله مهم تمرکز روی سلامتی خواهد بود. حالا بیشتر از گذشته به این نکته پی برده ایم که در زندگی، مسائل مهمتری از فوتبال هم وجود دارد و در این راه ما فوتبالیست ها نیز باید نقش خودمان را ایفا کنیم.»

بیشتر بخوانید:

سرمربی سابق ایتالیا: اقوام زیادی را به خاطر کرونا از دست دادم

پیام ستاره‌های اسپانیایی: به خاطر همه در خانه بمانید

 

 

تگ ها


فوتبال جهان هانوفر فوتبال