سکوت بردیا سعادت شکست؛ سرباز تیم ملی هستم

بردیا سعادت به حاشیه عدم حضورش در ایران و خط خوردن از لیست تیم ملی واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، لیست جدید تیم ملی والیبال پس از المپیک با نظر بهروز عطایی سرمربی جدید بلند قامتان ایران منتشر شد و در آن نام بردیا سعادت به چشم می‌آمد. اما سعادت به دلیل شرایط کرونایی در ایران و سخت گیری شدید کشور کره موفق به حضور در ایران نشد تا در نهایت عدم حضور او با واکنش تند مصطفی کارخانه سرپرست تیم ملی و همین طور خط خوردن نام او توسط عطایی از لیست تیم ملی همراه شود. 

فدراسیون والیبال تا دوم شهریور به بردیا سعادت مهلت داده بود که به ایران بیاید و در تمرین شرکت کند اما این اتفاق رخ نداد تا ستاره جوان تیم ملی پس از چند روز سکوتش را بشکند.

سعادت به دفاع از خود در پاسخ به شایعات و حرف‌های مختلف در صفحه اینستاگرامش نوشت: "سلام بر ایران و سلام بر مردم عزیز کشورم. خیلی سعی کردم در مقابل هجمه های ناحق وگزارشات خلاف واقع برخی دوستان  سکوت کنم، ولی متاسفانه اوضاع به سمتی پیش رفت که مجبورم، برای تطهیر اذهان عمومی مطالبی را اینجا خدمتتان عرض کنم. در اردیبهشت ماه سال جاری با رضایت باشگاه مودنای ایتالیا قراردادی رسمی با باشگاه کره‌ای امضا کردم که از بین ۷۰ بازیکن من رو به عنوان بازیکن خارجی انتخاب کردند  و مدت این قرارداد از اگوست ۲۰۲۱ تا فوریه ۲۰۲۲ میباشد. برخلاف ادعاهای نادرست مبنی بر عدم تمایل خودم به حضور در تیم ملی کشورم  فدراسیون والیبال ایران و باشگاه کره ای دهها بار برای حضور من در تیم ملی مذاکراتی داشتند، ولی متاسفانه هر بار بنا به دلایلی توافقی در این زمینه حاصل نشده و در آخرین مذاکرات انجام شده بین دو طرف ، پیشنهاد باشگاه کره این بود که برای شرکت در مسابقات آسیایی مستقیم از کره عازم ژاپن بشوم ( با توجه به نزدیکی دو کشور و وضعیت قرمز کرونادر ایران ) که متاسفانه مورد قبول فدراسیون ایران واقع نشد. بازی برای تیم ملی ارزوی هر بازیکنی هست، امیدوارم با توجه به شرایط خاص کرونایی و قوانین کشور کره مبنی بر چهارده روز قرنطینه در صورت ورود به مناطق قرمز از لحاظ کرونایی در بازگشت به کره و از دست دادن چند مسابقه ابتدایی، با حضور مستقیم من در ایتالیا و مسابقات قهرمانی جوانان جهان با همراهی کامل باشگاه از لحاظ هماهنگی و رزرو پروازها و هزینه ها و غیره، موافقت شود، تا بتوانم با تمام وجودم برای کشورم بازی کنم


مجددا به عنوان سربازی کوچک با هماهنگی باشگاه، آمادگی کامل خود را جهت حضور قدرتمند در تیم ملی کشورم  اعلام میدارم و امیدوارم فدراسیون محترم والیبال این امکان را برای من فراهم نماید.
با تشکر بردیا سعادت"

حال باید دید مسئولان فدراسیون و کادر فنی تیم ملی نسبت به این ادعای بازیکن جوان خود چه موضعی می‌گیرند و آیا بردیا راهی به ترکیب تیم ملی خواهد یافت یا خیر.

تگ ها


والیبال بردیا سعادت تیم ملی والیبال ایران