سکوت عضو هیئت رئیسه فدراسیون درباره شایعه برکناری ویلموتس

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره شایعاتی که مبنی بر جدایی «مارک ویلموتس» شنیده می‌شود، گفت: در این خصوص باید مسئولان فدراسیون فوتبال و یا سخنگو، پاسخگو باشند....

به گزارش مدال، عبدالکاظم طالقانی اظهار داشت: نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد تیم ملی در دیدار برابر عراق و بحرین برگزار و صحبت‌هایی زده شد که سخنگوی فدراسیون فوتبال در این باره اطلاع رسانی کرده‌اند.

وی افزود: اگرچه تیم ملی در دو بازی اخیر خود در مسابقات مقدماتی  جام جهانی شکست خورد، اما به طور حتم با نتایجی که در دور برگشت به دست می‌آورد؛ صعود خواهد کرد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره شایعاتی که مبنی بر جدایی «مارک ویلموتس» شنیده می‌شود اعلام کرد: درباره این مسایل باید فدراسیون فوتبال پاسخگو باشند.

طالقانی خاطرنشان گفت: یکی از خروجی‌های آخرین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، تصویب و معرفی اعضای جدید کمیته داوران بود که این اتفاق افتاد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود «نادره درودیان» شرایط حضور در کمیته را نداشته است، گفت: داوران را نمی‌شناسم و تخصصی در این زمنیه ندارم. وقتی کمیته داوران افرادی را انتخاب می‌کند، به آن اعتماد می‌کنیم.

براساس بند 3 از ماده 4 آیین‌نامه کمیته داوران که مربوط به ترکیب اعضای این کمیته می‌شود، آمده است: «کلیه اعضا از بین داوران بین‌المللی، ملی بازنشسته و دارای حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی هستند انتخاب شده‌اند. افرادی که شناخت کافی از پتانسیل‌های جامعه داوری داشته، دارای توانایی برای برنامه‌ریزی و سازماندهی داوری بوده و حداقل 40 سال و حداکثر 61 سال سال سن داشته باشند، انتخاب می‌شوند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان تاکید کرد: انتخاب افراد در کمیته داوران بر عهده ما نبوده است و آنها می‌توانند به طو کامل اطلاع رسانی کنند.

اخبار مرتبط:

انتقاد ملی‌پوشان از سرمربی تیم‌ملی؛ ویلموتس ماشین اسباب‌بازی است!

تگ ها


مارک ویلموتس کاظم طالقانی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال فوتبال