سکوت محض پرسپولیس/ در انتظار اعلام مواضع رسمی سرخ‌ها

باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر سیاست سکوت را در پیش گرفته است....

باشگاه پرسپولیس طی 24 ساعت اخیر سکوت محض اختیار کرده است.

به گزارش خبرنگار مدال، مسوولان باشگاه پرسپولیس طی بیست و چهار ساعت گذشته سکوت محض اختیار کرده‌اند. آخرین موضع و اعلام نظر رسمی باشگاه این بوده که برانکو مربی تحت قرارداد  ما است و به گزینه دیگری فکر نمی‌کنیم. تصور می‌شد با توجه به مهلت 24 ساعته و مکتوب  باشگاه پرسپولیس به باشگاه الاهلی و تهدید به محرومیت و جریمه آن هم با استناد به ماده هفده که در آن درباره مربی کلامی گفته نشده امروز عصر مواضع رسمی باشگاه اعلام شود اما این سکوت آزاردهنده برای هواداران پرسپولیس همچنان ادامه دارد و این سکوت سرد  بلاتکلیفی‌ها و نگرانی‌ها را بیشتر کرده است.

به نظر می‌رسد اگر این سکوت را ساعات پایانی امشب شکسته نشود فردا با اعلام رسمی تا حدی از بلاتکلیفی‌ها کاسته شده و باشگاه همچنان بگوید برانکو مربی تیم است یا اینکه با توجه به گذشت مهلت بیست و چهار ساعته از بازگشت برانکو ناامید شده و ضمن  پیگیری حقوقی، بدنبال جذب مربی خارجی است و گزینه داخلی هم دارد باید دید در نهایت تا چه زمانی دست به انتخاب می‌زند!

اخبار مرتبط:
میناوند: خیانت‌کاران همین امروز استعفا بدهند
بازگشت بشار به عراق/ تعویق مذاکرات تمدید قرارداد با پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس باشگاه پرسپولیس مدیران پرسپولیس مدیریت پرسپولیس هیات مدیره پرسپولیس انتخاب سرمربی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال