سکوت موراتا درباره چلسی سرانجام شکست

آلوارو موراتا که یک سال و نیم ناموفق در چلسی داشت حالا در اتلتیکومادرید به روزهای خوبش بازگشته است و اکنون بعد از ماه‌ها، سکوت خود را در خصوص دوران بدش در استمفوردبریج شکست....

به گزارش مدال، «آلوارو موراتا» ستاره اسپانیایی باشگاه اتلتیکومادرید در ترکیب روخی بلانکو نمایش‌های خوبی از خود به جا گذاشته، نمایش‌هایی که در زمان حضورش در ترکیب چلسی به ندرت شاهدش بودیم. او از زمان ترک آبی‌های استمفوردبریج به ندرت درباره دوران حضورش در این تیم صحبت کرده اما سرانجام در مصاحبه با «سان» سکوتش درباره دوران حضورش در لندن را شکست.

او در این خصوص گفت: «من و خانواده‌ام دوران سختی را در لندن داشتیم. در اسپانیا باز هم خوشحالی‌مان را باز یافته‌ایم. شاید بسیاری از مردم حرف من را باور نکنند اما چهار یا پنج تابستان منتظر پیشنهاد اتلتیکومادرید بودم. بسیار خوشحال هستم.»

موراتا درباره دلایل ناکامی‌اش در چلسی از مصدومیت گله کرد و گفت: «به دلیل مشکل کمرم چندین بار در این ناحیه از آمپول استفاده کردم. از آمپول زدن خوشم نمی‌آید و مرا از لحاظ روحی بهم می‌ریزد. از طرفی همسرم هم بیماری داشت و چیزی نمی‌توانست بخورد! من خودم شرایط بدی داشتم و همسرم هم بدتر از من بود و واقعاً شرایط سختی بود.»

بیشتر بخوانید:

مورینیو کارشناسی کرد: چلسی قهرمان بشو نیست!

تگ ها


آلوارو موراتا موراتا اتلتیکومادرید اتلتیکومادرید روخی بلانکو موراتا چلسی چلسی آبی های لندن آبی های استمفوردبریج لیگ برتر انگلیس لالیگا فوتبال جهان آلوارو موراتا اتلتیکو مادرید چلسی لالیگا لیگ برتر فوتبال