سکوت ناصر الخلیفی درباره پروژه سوپرلیگ شکست

ناصر الخلیفی، رئیس و مالک باشگاه پاری‌سن ژرمن، صحبت های قابل توجهی را در رابطه با پروژه شکست خورده سوپرلیگ کمتر کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن یکی از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به شمار می آمد که برای حضور در پروژه سوپرلیگ هرگز اعلام آمادگی نکرد؛ طرحی که با ۱۲ باشگاه استارت خورد اما در عرض کمتر از دو روز ۹ مورد از آنها کناره گیری کردند تا پرونده سوپرلیگ خیلی زود بسته شود.

حالا بعد از گذشت هفته ها از این اتفاقات ناصر الخلیفی، مالک و رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، صحبت‌های جالبی انجام داده و می‌گوید: "فوتبال سال های سال وجود داشته است. سوپرلیگ برای دفاع از منافع فوتبال قلب ندارد. شما می توانید تغییراتی را در نظر بگیرید اما این سنت را نقض نکنید که هر باشگاهی می تواند برای رسیدن به آرزوهای خود امیدوار باشد."

ناصر الخلیفی در ادامه صحبت‌های خود به دفاع از تورنمنت لیگ قهرمانان اروپا پرداخت و گفت: "همه تیم ها باید این فرصت را داشته باشند که در بزرگترین رقابت ها یک روز شرکت کنند و در عین حال زیر نظر یوفا باقی بمانند. لیگ قهرمانان یک برند بسیار قدرتمند است که باید حفظ شود اما ما همیشه باید بتوانیم خود را با بازار سازگار کنیم و این برای همه مسابقات داخلی یا بین المللی صادق است."

تگ ها


ناصر الخلیفی پاری سن ژرمن