سکوت کاپیتان استقلال شکست/ منتظری: جو را خراب می‌کنند تا برنگردم

پژمان منتظری کاپیتان فصل گذشته استقلال با شکستن سکوت خود در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است....

پژمان منتظری سکوت خود را شکست.
به گزارش خبرنگار مدال، پژمان منتظری پس از مدت‌ها سکوت خود را شکست و پاسخ برخی حواشی هفته‌های اخیر را داد. کاپیتان فصل گذشته استقلال که یکی از بازیکنان جداشده از این تیم لقب گرفته مدعی شده برخی با جوسازی در تلاش هستند تا مانع از بازگشت وی به استقلال شوند.

منتظری در این باره گفت: نباید جواب برخی حرف‌های بچه‌گانه را داد. من اگر به دنبال کاپیتانی بودم 6 سال پیش می‌توانستم بازوبند استقلال را ببندم اما بازوبند را پس دادم و نبستم. آقایان چیزی برای از دست دادن ندارند و دروغ می‌گویند. چون مردم گرو را دوست ندارند این ادعا را مطرح می‌کنند که گرو را من به استقلال آوردم و چون مردم تیام را دوست دارند جدایی وی را به من مربوط می‌دانند. من به تیام مدیربرنامه‌ای معرفی نکردم و نقشی در جذب گرو نداشتم. حتی من یکی از مخالفین جذب گرو بودم و بارها در این باره با شفر صحبت کردم اما وی به دنبال جذب گرو بود. سامان قدوس به من گفته بود که گرو بازیکن گلزنی نیست و اما آقای شفر خواهان جذب همزمان گرو و تیام بود و من نمی‌توانستم مقابل سرمربی بایستم.

وی در رابطه با بدهی خود به باشگاه استقلال گفت: می‌توانم همین حالا از باشگاه استقلال بابت فصل 92 شکایت کنم و پول خودم را بگیرم. باشگاه استقلال بابت فصل 89، 90 و 92 به من بدهکار است و من اخیرا 300 میلیون بابت بدهی مالیاتی که به عهده باشگاه استقلال بوده را از جیب خودم پرداخت کردم و حتی با حساب 93 میلیون بدهی عنوان شده من به باشگاه استقلال، بیش از 200 میلیون بابت همین موضوع طلبکارم.

منتظری در رابطه با تماس‌های منزوی افزود: برای من مسجل بود که باشگاه استقلال مرا نمی‌خواهد. آقای منزوی یک استقلالی واقعی است و به دنبال منافع تیم است به همین دلیل پیگیر تمدید قرارداد من است. پس از بازی با العین و زمانی که مقابل چشمان من با بازیکنان برای تمدید قرارداد صحبت می‌کردند با همه خداحافظی کردم. پس از 10 روز که خبری از آقایان نشد با انتشار عکس پیراهنم در اینستاگرام به باشگاه پالس دادم اما باز هم خبری نشد. با گذشت یک ماه و وقتی همه چیز برای من تمام شده بود آقای منزوی با کدخدامنشی سعی در بازگرداندن من به تیم داشت اما باید بگویم این موضوع با کدخدامنشی حل نمی‌شود.

وی افزود: تلفن همراه من پس از بازگشت از مسافرت در دسترس بوده اما تماسی با آن گرفته نشده است. آقای منزوی مشکلات مرا می‌دانست و از او خواهش می‌کنم بحث جدایی من از استقلال را گردن من نیندازد. من 35 سال دارم و به دنبال جلب توجه نبودم. 20 روز سخت را پشت سر گذاشتم تا این تصمیم را بگیرم چرا که می‌خواستم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم و حال این توفیق اجباری حاصل شده تا در اوج از این تیم بروم.

کاپیتان فصل گذشته استقلال گفت: با بودن من استقلال فصل آرامی نخواهد داشت و صلاح این است که من در استقلال نباشم. این اتفاق برای هواداران بهتر است. تا به امروز به دنبال سکوت بودم و نمی‌خواستم برای استقلال حاشیه ایجاد کنم. موفق شدم برخی افراد را از باشگاه استقلال کنار بگذارم و از این موضوع خوشحالم. برخی افراد که امروز برخی ادعاها را مطرح کرده‌اند را دو ماه قبل از تمرین تیم بیرون کردم.

اخبار مرتبط:
اطلاعیه جدید باشگاه استقلال درباره شایعات
استقلال با این 5 بازیکن تکمیل می‌شود

تگ ها


پژمان منتظری جدایی منتظری از استقلال استقلال محمود رضا بابایی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال