سکوت کمیته فنی استقلال/فعلا از مصاحبه خبری نیست!

با پایان یافتن لیگ هجدهم، اعضای کمیته فنی استقلال و در راس آن ها پرویز مظلومی و بهتاش فریبا جزو فعال ترین استقلالی ها در رسانه ها بودند....

به گزارش خبرنگار مدال، وقتی لیگ هجدهم به پایان رسید، پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی استقلال طی مصاحبه های مختلف قاطعانه اعلام کرد کلیه تصمیمات فنی در حیطه انتخاب سرمربی و بستن تیم برای فصل آینده تحت نظارت کمیته فنی صورت می گیرد. مدیرعامل باشگاه هم بر این صحبت ها صحه گذاشت و گفت 12، 13 گزینه را به کمیته فنی اعلام کردیم و این کمیته از بین این گزینه ها سرمربی فصل آینده را انتخاب می کند و در مورد بازیکنان منتخب باشگاه هم اعلام نظر خواهند کرد.
پس از انتخاب استراماچونی به عنوان گزینه نهایی برای مذاکره، اما صدای دیگر اعضای هیات مدیره درآمد. مجید نامجو مطلق طی مصاحبه ای اعلام کرد که به عنوان عضوی از اعضای کمیته فنی به هیچ عنوان در جریان انتخاب استراماچونی نیست و اصلا از او شناختی ندارد. نامجو مطلق تاکید کرد که اگر قرار بر این باشد که کمیته فنی عملا کاره ای نباشد دیگر در جلسات این کمیته شرکت نمی کنم. بهتاش فریبا نیز که پیش از آن هر روز مصاحبه می کرد و از بررسی گزینه ها و تقلیل آن ها به 4، 5 گزینه سخن می گفت، پس از انتخاب استراماچونی ترجیح داد که در این باره سکوت کند و اظهار نظر خاصی نداشته باشد. پرویز مظلومی تنها عضو کمیته فنی بود که استراماچونی را تایید کرد و به تعریف و تمجید از او پرداخت.
در حال حاضر از کمیته فنی استقلال خبر می رسد که اعضای آن تصمیم گرفته اند دیگر در جلسات شرکت نکنند و تنها کسی که در حال حاضر مخالف انحلال این کمیته است، شخص پرویز مظلومی است. اعضای این کمیته گفته اند، وقتی قرار است در تصمیم گیری ها هیچ نقشی نداشته باشند بهتر است که این کمیته منحل شود چرا که با آمدن استراماچونی هم عملا کمیته فنی دیگر وجود خارجی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
مجیدی در یک قدمی جدایی از استقلال

 

تگ ها


باشگاه استقلال کمیته فنی استقلال پرویز مظلومی بهتاش فریبا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال