سکوت گریزمان شکست؛ مسی از دستم ناراحت بود

آنتوان گریزمان در گفتگویی با خورخه والدانو درباره اتفاقات اخیر و پیچ و خم روابطش با لیونل مسی توضیحاتی ارائه داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسلونا در یک مصاحبه مفصل با خورخه والدانو برای برنامه یونیورسو والدانو درباره مسائل مختلف به خصوص رابطه پر فراز و نشیبش با لیونل مسی ابرستاره بارسا و اتفاقات اخیر صحبت کرد. مصاحبه‌ای که بدون شک واکنشهایی به دنبال خواهد داشت.

گریزمان در این مصاحبه نسبت به بارسلونا و هوادارانش و همینطور لیونل مسی لحنی آشتی‌جویانه داشت و از جمله برای کاهش تنشها بعد از صحبتهای اخیر ایجنت سابقش گفت که مدتها است دیگر با اریک اولاتس رابطه‌ای ندارد.

رابطه با لیونل مسی

گریزمان در سال ۲۰۱۹ به بارسا پیوست ولی یک سال قبل درحالیکه انتظار می‌رفت او راهی تیم کاتالان شود گریزمان اعلام کرد قصد این کار را ندارد و تصمیم گرفته در اتلتیکو بماند. این در حالی بود که مسی در سال ۲۰۱۸ درباره این انتقال رسماً صحبت کرده بود. گریزمان حالا می‌گوید بعد از تصمیمش در آن سال با مسی صحبت کرده بوده و مسی به صراحت گفته بوده که از تصمیم او عصبانی بوده است.

گریزمان در این باره گفت: " وقتی با بارسا قرارداد امضا کردم به مسی گفتم از اینکه سال قبل برای پیوستن به بارسا تاخیر کردم و در نهایت گفتم به بلوگرانا منتقل نمی‌شوم متاسفم و می‌خواهم باشگاه من را ببخشد. به مسی گفتم که برای باشگاه در زمین هر تلاشی خواهم کرد. مسی گفت وقتی یک سال قبل فرصتی که داشتم را استفاده نکردم این تصمیم من برای او خیلی بد شده و همین عصبانی اش کرده بود. چرا که مسی علنی درباره من صحبت کرده بود و گفته بود از پیوستنم به بارسا حمایت می‌کند. ولی با اینحال مسی با من بود و من این را از همان روز اول احساس کردم".

گریزمان در ادامه درباره صحبتهای اخیر اریک اولاتس ایجنت سابقش و همینطور دایی‌اش امانوئل لوپز که گفته بودند گریزمان با مسی رابطه‌ای پرتنش و منفی دارد حرف زد.

گریزمان در این باره گفت: " اولاتس در زندگی من آدم خیلی مهمی بود ولی دیگر با او رابطه‌ای ندارم. از روزی که ازدواج کردم دیگر ارتباطم را با او قطع کردم. چون به عروسی دعوتش کردم و او نیامد. برای همین با او قطع ارتباط کردم. دایی من هم نمی‌داند فوتبال چطور کار می‌کند. روزنامه نگارها او را تحت فشار گذاشتند و حرفی که می خواستند را از زیر زبانش بیرون کشیدند. به لئو گفتم که با آنها اصلاً صحبت نکرده ام. حتی اصلاً شماره تلفن دایی ام را ندارم. حتی پدر و مادر من هم با اریک صحبت نمی کنند. پس کی با او حرف زده که بخواهد از قول من به او چیزی بگوید؟ این اما می تواند به ما ضربه بزند و مشکلاتی در رختکن تیم ایجاد کند".

درخواست از هواداران بارسا: صبر داشته باشید

گریزمان در ادامه درباره انتقادهای هواداران بارسا از او صحبت کرده و گفت برای تطابق با بارسا به زمان نیاز دارد و از آنها خواست صبر داشته باشند.

ستاره فرانسوی گفت: " من انتقاد را می‌پذیرم. در یک سال و نیم گذشته سه مربی داشتم و سازگار شدن با سبک بازی بارسلونا خیلی سخت است. تازه اپیدمی هم هست که باید با آن هم سر و کله بزنیم. برای همین برای سازگار شدن با این شرایط باز هم به زمان نیاز دارم چون ما در دوران سه مربی مختلف اینجا سه سیستم مختلف داشتیم. بعضی‌ها می‌گویند گریزمان واقعاً خرید خوبی بوده یا نه ولی من می دانم که می‌توانم به بارسا کمک کنم. شاید تا اینجا به اندازه‌ای که بعضی‌ها انتظار داشتند نتوانستم مفید باشم ولی من می‌خواهم به هم تیمی‌هایم کمک کنم".

حتی اگر بارسا بخواهد موهایم را نمی زنم

گریزمان در ادامه به این اشاره کرد که از پیامهای نفرت‌آمیز گروهی از هواداران بارسا خسته شده. او با اشاره به موهایش گفت حتی اگر باشگاه بارسلونا از او بخواهد موهایش را به هیچ وجه کوتاه نخواهد کرد.

گریزمان در این باره گفت: " حتی اگر بارسا از من بخواهد موهایم را کوتاه کنم چنین کاری نخواهم کرد. موهای من بلند خواهد ماند. بچه هایم و همسرم می خواهند اینطور باشد".

ستاره فرانسوی در ادامه گفت: " از روزی که با بارسا آمدم تا امروز صحبت نکرده بودم. همان موقع گفتم دلم می خواهد حرفم را در زمین بزنم و نه در مصاحبه ها. من حرفهای زیادی را تحمل کرده ام ولی همینجا می گویم که دیگر بس است. حالا وقت این است که این ماجرا تمام شود".

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد معاوضه عجیب اتلتیکو به بارسا برای گریزمان

امشب سکوت گریزمان در مورد لیونل مسی می شکند

 

 

تگ ها


لیونل مسی آنتون گریزمان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال