سیاست زیرکانه رئال برای جذب نیمار در آخرین لحظه

رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که مسئولان باشگاه رئال مادرید به جذب نیمار جونیور بسیار خوشبین هستند و برای دستیابی به هدفشان سیاست زیرکانه‌ای را به اجرا گذاشته‌اند....

به گزارش مدال؛ پس از اینکه «نیمار جونیور» تمایل خود به ترک پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان را اعلام کرد، باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا به دو مشتری اصلی او تبدیل شدند.

حال از اسپانیا خبر می‌رسد که کهکشانی‌ها پس از شکست بارسلونا در جذب ستاره برزیلی، بیش از پیش به خرید او خوشبین شده‌اند و می‌دانند که توان مالی لازم جهت نهایی کردن این انتقال را نیز دارند. در واقع «فلورنتینو پرس» می‌داند که بدون ضربه خوردن به شرایط مالی تیمش، قادر است ستاره برزیلی را به «سانتیاگو برنابئو» بیاورد، انتقالی که می‌تواند آبی‌اناری‌ها را حسابی تحت فشار قرار دهد.

فراموش نکنید که جونیور ارزش تبلیغاتی بسیار بالایی دارد و با دریافت سالیانه 24 میلیون پوند از تبلیغات - که نیمی از آن در صورت انتقالش به رئال مادرید به این تیم می‌رسد - بخشی از دستمزد خود را تامین می‌کند.

هزینه‌های یک باشگاه نباید از 70% مبلغ درآمدهایش عبور کند؛ این آمار اکنون در بارسلونا 77% و در رئال مادرید 57% است و این به وضوح نشان از شرایط بهتر پایتخت‌نشین‌ها در راه جذب ستاره سابق کاتالان‌ها دارد. ضمن اینکه «نیمار سینیور» پدر ستاره برزیلی اخیراً «سرخیو راموس» را در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز فالو کرد تا به نوعی به رئال چراغ سبز نشان دهند.

در این بین اما سران رئال کمی دست به عصا حرکت می‌کنند؛ آنها نمی‌خواهند وارد جنگ بر سر نیمار شوند و سپس مهاجم برزیلی با رد پیشنهادشان خود را نزد هواداران و مطبوعات وابسته به بارسلونا محبوب کند. در حال حاضر پرس با اطرافیان جونیور و «خوزه آنخل سانچز» مدیر اجرایی باشگاه با سران PSG در تماس هستند اما تا زمانی که بارسا در تلاش برای جذب اوست، این اقدامات مخفی خواهد ماند.

بیشتر بخوانید:

نیمار، ستاره‌ای که مهره‌مار دارد!

تگ ها


نیمار بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن نیمار جونیور نیمار رئال مادرید اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال