سیاست کثیف رایولا برای فروش پوگبا به رئال

مینو رایولا مدیربرنامه‌های پل پوگبا برای تحت فشار گذاشتن مسئولان باشگاه رئال مادرید، دست به دامن تاکتیک قدیمی خود شد....

به گزارش مدال؛ دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که باشگاه رئال مادرید و در راس آنها «زین‌الدین زیدان» سرمربی کهکشانی‌ها، خواهان جذب «پل پوگبا» هافبک فرانسوی باشگاه منچستریونایتد است. با این حال «فلورنتینو پرس» رئیس باشگاه مادریدی تمایلی ندارد که برای این انتقال رقمی غیرمعقول بپردازد، امری که موجب واکنش عجیب مدیربرنامه‌های پوگبا شده است.

«مینو رایولا» مدیر برنامه‌های هافبک فرانسوی در همین راستا تصمیم گرفته با استفاده از علاقه یوونتوس به او، باشگاه رئال مادرید را تحت فشار بگذارد تا پیشنهادش را افزایش دهد. طبق اخبار منتشره، مادریدی‌ها در آخرین تلاش خود برای جذب پوگبا، پیشنهاد معاوضه او با «خامس رودریگز» + 27 میلیون پوند پول نقد را ارائه داده‌اند که این پیشنهاد با مخالفت سریع شیاطین سرخ روبه‌رو شد.

در این بین «AS» مدعی شد که فشارهای رایولا در حال اثرگذاری است و رئال تصمیم دارد پیشنهادی بسیار نزدیک به رقم درخواستی یونایتد را ارائه دهد. ضمن اینکه «توتو اسپورت» با «کثیف» خواندن این سیاست، خواهان برخورد باشگاه رئال مادرید با این مدیربرنامه شد.

بیشتر بخوانید:

شمارش معکوس برای پوگبا و رئال

تگ ها


مینو رایولا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی کمیته نقل و انتقالات نقل و انتقالات پل_پوگبا پوگبا رئال پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لالیگا لیگ برتر فوتبال