سیامک نعمتی: هنوز هم در شوک تصمیم داور هستم

مدافع راست سرخپوشان ابراز امیدواری کرد در فاصله ساعاتی مانده به دیدار با پاختاکور، کنفدراسیون آسیا کارت قرمز او را ببخشند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیامک نعمتی در لحظات پایانی دیدار با السد طی برخورد با خوخی از زمین بازی اخراج شد. باشگاه پرسپولیس با توجه به ناعادلانه بودن این تصمیم، به کنفدراسیون اعتراض کرده و در انتظار بخشش مدافع تیم خود است. نعمتی در ابتدای صحبت هایش با رسانه باشگاه درباره بازی با السد گفت: این برد مقابل السد را به آنها تبریک می گویم و امیدوارم توانسته باشیم هواداران را برای لحظه ای شاد کرده باشیم. بازی خوبی بود و ما به خوبی حریف را آنالیز کرده بودیم و مهارشان کردیم. دنبال فرصت بودیم که گل بزنیم. چند موقعیت مناسب هم داشتیم که گل نشد اما در دقیقه ۸۸ گل عیسی ما را به مرحله بعدی رساند. بازی سنگینی بود و السد تیم خوبی بود و یکی از بهترین تیم های غرب آسیا که نه، کل آسیا بود و خوشبختانه این حریف را حذف کردیم و اکنون جدال با پاختاکور را پیش رو داریم.

وی درباره حریف امشب تیمش نیز گفت: امیدوارم بتوانیم این حریف را شکست دهیم و به مرحله بعدی برسیم. برای ما فرقی نمی کرد حریف چه تیمی باشد. ما از هیچ تیمی نمی‌ترسیدیم و فرقی نمی‌کرد به چه تیمی بخوریم. الان هم برای ما فرقی نمی کند که پاختاکور یا دیگر رقبا. مهم این است که برنده باشیم و راهی مرحله بعدی شویم. پاختاکور هم تیم خوبی است و امیدوارم با همان روحیه وارد زمین شویم و با برتری راهی مرحله بعدی شویم. 

نعمتی درباره صحنه اخراج برابر السد و اعتراض باشگاه برای بخشش آن گفت: خودم در آن صحنه کپ کردم و شوکه شدم. خیلی‌ها فکر کردند من بی احترامی کردم و به نظرم داور فکر کرد که با آرنج به حریف زدم. اما کاملا در مشخص است که هیچ لمسی با او نداشته باشم و مراقب بودم تا داستان فینال دو سال قبل تکرار نشود. من از گذشته تجربه خوبی به دست آورده بودم و به همین دلیل واکنشی نشان ندادم و هنوز هم در شوک هستم. امیدوارم محرومیت بخشیده شود و بتوانم تیم را همراهی کنم.

مدافع راست پرسپولیس ادامه داد: داور صحبتی نکرد و فقط کارت قرمز را نشان داد. عالیشاه از او پرسید که گفت ضربه زده اما در صحنه کاملا مشخص است که هیچ برخوردی نداشتم و بازیکن حریف بود که چند ضربه هم زده. امیدوارم کنفدراسیون ببیند و کارتم را ببخشد. 

نعمتی درباره نزدیک شده به هدف و اینکه پیش از این گفته بود امیدوار به ترک دوحه دیرتر از دیگر تیم‌هاست گفت: من روزی که این حرف را زدم هنوز از گروه صعود نکرده بودیم اما به تیم و بازیکنان کاملا ایمان داریم. امیدوارم باز ما آخرین تیمی باشیم که از قطر برمیگردم و انشاالله در فینال حضور داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

پیروانی: امیدواریم سیامک نعمتی هم بخشیده شود

خسروی: نعمتی باید مثل بن عطیه بخشیده شود!

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران سیامک نعمتی پرسپولیس AFC Champions League فوتبال