سیاه جامگان در آستانه انحلال؟!

مالک باشگاه سیاه جامگان پس از سکوت معنادار خود در روزهای اخیر لب به سخن گشوده است و با انتقاد از دوست دیرینه خود، شرایط سیاه جامگان را بحرانی و در آستانه انحلال اعلام کرده است ......

مالک باشگاه سیاه جامگان پس از سکوت معنادار خود در روزهای اخیر لب به سخن گشوده است و با انتقاد از دوست دیرینه خود، شرایط سیاه جامگان را بحرانی و در آستانه انحلال اعلام کرده است.

به گزارش سایت مدال، داستان عجیب باشگاه سیاه جامگان لحظه به لحظه پیچیده می شود و به نظر می رسد دیگر هواداران پرشمار نمی توانند بازی های تیم محبوب خود را از نزدیک تماشا کنند و این تیم در مسیری دشوارتر از نفت تهران قرار گرفته است.

محمدرضا عباسی مالک باشگاه سیاه جامگان پس از مدتها سکوت، در گفتگویی با خبرنگار ما صحبت های متفاوتی را مطرح کرده است.

او ابتدا در خصوص شرایط مالکیتی سیاه جامگان اینطور توضیح داد: روز گذشته اختیار تام انتخاب سرمربی، انتخاب اسپانسری، جذب اسپانسر، و ... را به خداداد عزیزی واگذار کردم و ایشان اعلام کردند که آقای میرابی از دوستان قدیمی خود هستند و قرار است در بحث مسائل مالی جاری باشگاه را همراهی کنند و در برنامه تلویزیونی آقای عزیزی سخن از خرید سیاه جامگان توسط آقای میرابی به میان آوردند که اکنون من به عنوان مالک باشگاه سیاه جامگان اعلام می کنم که آماده فروش امتیاز سیاه جامگان هستیم و از پیشنهاد آقای میرابی به واسطه آقای خداداد هم استقبال می کنیم.


عباسی در پایان صحبت هایش ضمن اعلام احتمال انحلال سیاه جامگان گفت: در فصل جدید تیم ما به صورت یکساله و امانی به اسپانسر شخصی اجاره داده شده است و با توجه به شرایط موجود و شکایات مواصله از جمله شکایت مرتبط با آقای میثاقیان بعید است بتواند تیم ساختار خود را پیدا کند و در مسابقات حاضر شود؛ آقای حسینی، عزیزی و سایر دوستان در روزهای اخیر تمام تلاش خود را برای سرپا ماندن تنها یادگار واقعی ابومسلم انجام دادند اما تاکنون موفقیتی حاصل نشده است.

در پایان از همه همشهریان و دل سوختگان فوتبال شهر مشهد مقدس و دیار خراسان عذرمی خواهم که نتوانستم در فصل جاری به دلیل مشکلات مالی و جسمانی تیمداری خود را ادامه دهم و امیدوارم سرنوشت سیاه جامگان که در این روزها تنها دلخوشی بسیاری از هواداران است، سرنوشت تلخ و پایان یافتنی نباشد.

تگ ها


فوتبال