سیاوش یزدانی: نتوانستم مثل کریم باقری باشم

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: الگوی ورزشی من کریم باقری بوده، اما متاسفانه از نظر اخلاقی نتوانستم خیلی شبیه به او باشم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیاوش یزدانی، مدافع استقلال در ویژه برنامه شب یلدای شبکه ورزش حاضر شد و درباره وضعیت آبی پوشان در این فصل عنوان کرد: شرایط امسال کمی از پارسال بهتر است، اما بازهم وضعیت استقلال خوب نیست. من چند روز پیش هم در مصاحبه ای انتقاد کردم و به خیلی ها برخورد. 


وی در پاسخ به این سوال که استقلال این فصل مدعی قهرمانی هست یا خیر، افزود: امسال خدا را شکر امتیازات خوبی جمع کردیم، اما از نظر فوتبالی هنوز شکل مطلوبی که باید را نداریم و آن چیزی که هواداران می خواهند نشدیم. هفته هفتم است و متاسفانه ۵، ۶ مصدوم داریم. خودم فکر می کنم ۵ بازی را از دست دادم. 


مدافع استقلال در خصوص اینکه الگوی ورزشی اش چه کسی بوده، گفت: شاید بگویم و خیلی ها باور نکنند، اما من از قدیم عاشق کریم باقری بودم. فوتبال او را خیلی دوست داشتم. این موضوع ربطی به استقلال و پرسپولیس ندارد. از نظر رفتاری که خیلی نتوانستم شبیه آقاکریم باشم. متاسفانه در این چند سال خیلی در حاشیه بودم! آقاکریم خیلی بی حاشیه بودند و من هم امیدوارم بتوانم از حاشیه دربیایم.


یزدانی درباره حضورش در تیم ملی هم اضافه کرد: سال قبل تیم ملی بودم و متاسفانه مصدوم شدم و نتوانستم بازی کنم. الان هم شرایط بهتر است و فکر می کنم از هفته دیگر بتوانم به میدان بروم و به استقلال کمک کنم.

بیشتر ببینید:

سیاوش یزدانی: الگوی ورزشی ام کریم باقری است

 

تگ ها


استقلال تهران سیاوش یزدانی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال