سیاوش یزدانی: همیشه داوری ها به نفع پرسپولیس است

مدافع استقلال معتقد است که داورها به سود تیم پرسپولیس سوت می زنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیاوش یزدانی مدافع استقلال که روزهای پایانی مصدومیتش را پشت سر می گذارد و صحبت هایی را درخصوص زمان حضورش در سپاهان مطرح کرد.


یزدانی پیش از پیوستن به استقلال، در دو بازی لیگ و جام حذفی که در برابر پرسپولیس انجام داد، در کانون توجهات حضور داشت. او به دلیل درگیری با علیپور در بازی لیگ و درگیری معروفش با شجاع خلیل زاده در بازی جام حذفی، صحبت کرد.


یزدانی در مورد علت این درگیری ها گفت: بازی پرسپولیس و سپاهان در اصفهان هم مثل بازی استقلال و پرسپولیس جو خیلی سنگینی دارد و بازی حساسی است. در این صحنه بازیکنان پرسپولیس زور می گفتند.


مدافع استقلال معتقد است که بازیکنان سایر تیم ها در برابر پرسپولیسی ها قد علم نمی کردند ولی او این کار را انجام داده است. یزدانی می گوید: شاید در بازی های دیگر، بازیکنان سایر تیم ها جلوی بازیکنان پرسپولیس نمی ایستادند ولی من در آن صحنه این کار را انجام دادم.


او در مورد صحنه درگیری با شجاع خلیل زاده نیز گفت: صحنه درگیری من و شجاع مربوط به زمانی است که طبق معمول یک پنالتی با ناداوری برای پرسپولیس گرفتند و بازی با آن پنالتی مساوی شد. روی خطایی که آقای فغانی برای پرسپولیس گرفتند.


او ادامه داد: بعد از اینکه پنالتی را گل کردند، با عجله توپ را برداشتند تا بازی را شروع کنند که این کار آنها به من برخورد. من گفتم چرا آنها باید با عجله توپ را بردارند تا بازی را شروع کنند؟ ما باید این کار را انجام دهیم چون ما می خواستیم بازی را ببریم.


وی گفت: در بازی جام حذفی و در محوطه جریمه باز هم با ناداوری ما ۹ نفره شدیم. من بعد از حضور در استقلال، در مصاحبه ای گفته بودم که این داور با من مشکل دارد. ایشان در بازی با سپاهان صحنه هند کی روش استنلی را به آن واضحی ندیدند. من کلا مصاحبه نمی کنم و هر باری که این کار را انجام می دهم، داستان می شود.

بیشتر بخوانید:

تزریق آمپول به کاپیتان استقلال جواب می‌دهد؟

غرامت ۲/۳ میلیاردی فکری به نساجی مازندران

 

 

تگ ها


استقلال تهران سیاوش یزدانی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال