سیاووشی: هندبال سپاهان همچنان مدعی قهرمانی است

دروازه بان تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان پس از دومین شکست تیمش در لیگ برتر گفت: سپاهان مدعی قهرمانی است و هر جا نام ما می آید نام هندبال شکوفا می شود....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دور رفت سی و سومین دوره رقابت‌های هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان و در چهارمین روز مسابقات، تیم مس کرمان مدعی قهرمانی توانست برابر تیم فولاد مبارکه سپاهان به برتری برسد و با این پیروزی صدرنشین گروه خود شود. تیم مس کرمان با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ پیروز این میدان بود.

محمد سیاوشی دروازه بان ملی پوش تیم هندبال سپاهان اصفهان در مورد بازی تیمش برابر تیم مس کرمان و باخت در این دیدار حساس گفت: بازی قشنگی بود و امیدوارم همه از این هندبال لذت برده باشند. به هر حال تیم مس مدعی قهرمانی است و امسال هم تیم قدرتمندی دارد. این تیم سال قبل قهرمان بوده و بازیکنان زیاد و کادر فنی و مربیان خوبی دارد.

وی ادامه داد: می‌توانم بگویم که نتیجه می‌توانست بهتر از این باشد. ما توپ‌های زیادی را از دست دادیم. مثل بازی گذشته اشتباهات زیادی داشتیم و این مشکلات باید در تمرینات درست شود تا در مرحله بعدی شرایط بهتری داشته باشیم.

بازیکن تیم سپاهان اصفهان تاکید کرد: سپاهان مدعی قهرمانی است و اسم سپاهان که می‌آید نام هندبال شکوفا می‌شود. بالاخره باید این طور باشد. ما با این دو باخت نمی‌مانیم و بازی‌های برگشت را هم داریم و خودمان را بالا می کشیم و با قدرت ادامه می‌دهیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال فولاد