سیتیِ پپ بهترین تیم تاریخ لیگ برتر؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - منچسترسیتی شب گذشته در هفته سیزدهم لیگ برتر به دوازدهمین برد خود در این فصل دست یافت ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - منچسترسیتی شب گذشته در هفته سیزدهم لیگ برتر به دوازدهمین برد خود در این فصل دست یافت. این یازدهمین برد پیاپی خارج از خانه سیتی در لیگ برتر بود که باعث شد در این زمینه سیتی صاحب یک رکورد شود. سیتی همچنین توانسته از ۱۳ دیدار خود در این فصل ۳۷ امتیاز به دست بیاورد که هیچ تیمی در تاریخ لیگ برتر نتوانسته به این مهم دست یابد. در واقع سیتی صاحب بهترین شروع در تاریخ لیگ جزیره است.
پپ گواردیولا شروع خوب خود در این فصل را به خاطر نتایج و افتی می داند که در فصل قبل گریبانگیر تیمش شد و باعث شد این مربی برای اولین بار در یک فصل نتواند به قهرمانی برسد. نتایج خوب سیتی باعث شده خیلی ها سیتی را تیم بدون شکست این فصل بدانند. رکوردی که قبلا در اختیار تیم آرسن ونگر در سال ۲۰۰۴ بود که یک فصل بدون شکست توانست به قهرمانی برسد. سیتی بخت نخست قهرمانی این فصل لیگ برتر باید چهارشنبه در خانه به دیدار ساوثهمپتون برود که این دیدار خانگی می تواند اهمیت زیادی برای تیم گواردیولا داشته باشد.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال