سیتی به دنبال حفظ جواهر انگلیسی

منچسترسیتی قصد دارد قرارداد فیل فودن، ستاره جوان و انگلیسی خود را تمدید کند....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در حال آماده سازی پیشنهاد قرارداد جدیدی برای فیل فودن بوده و باشگاه انگلیسی به دنبال افزایش دستمزد این هافبک جوان به علت عملکرد تاثیرگذار او در فصل جاری است. فیل فودن در جریان برتری سیتی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل دورتموند، در هر دو دیدار رفت و برگشت گل های پیروزی تیمش را به ثمر رسانده و نقش مهمی در صعود سیتیزن ها به نیمه نهایی ایفا کرد.

فیل فودن در سال ۲۰۱۸ با این باشگاه قرارداد امضا کرد و در این قرارداد که تا سال ۲۰۲۴ ادامه دارد، او هفته ای تنها ۳۰ هزار پوند دستمزد می گیرد. اما نشریه میرر مدعی شد مدیران سیتی قصد دارند قرارداد فیل فودن را تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرده و هفته ای ۱۰۰ هزار پوند نیز حقوق برای این ستاره انگلیسی در نظر بگیرند. پپ گواردیولا که علاقه زیادی به فیل فودن دارد، پیش از این او را به عنوان یکی از با استعدادترین شاگردان خود توصیف کرده و پس از پیروزی سیتی مقابل دورتموند نیز بار دیگر به تمجید از فودن پرداخت.

ستاره انگلیسی پس از جدایی داوید سیلوا و با به ثمر رساندن ۱۳ گل در این فصل نقش مهمی در نتایج درخشان سیتی ایفا کرده است. فودن همچنین در ماه نوامبر دو گل اول خود را برای انگلیس مقابل ایسلند در ومبلی به ثمر رساند و به نظر می رسد او در رقابت های یورو در تابستان نقش مهمی در ترکیب سه شیرها داشته باشد.

تگ ها


پپ گواردیولا فیل فودن فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال