سیتی و لیور نه؛ مهم ترین تهدید قهرمانی یونایتد کیست؟

کادر فنی منچستریونایتد چلسی را مهم ترین مدعی برای کسب عنوان قهرمانی در این فصل لیگ برتر می داند....

به گزارش "ورزش سه"، با جذب ستاره های بزرگی مانند رافائل واران، جیدون سانچو و در راس همه آنها کریستیانو رونالدو، هواداران منچستریونایتد تنها از اوله گونار سولسشر قهرمانی در لیگ برتر را می خواهند و این تیم به دنبال کسب اولین عنوان لیگ بعد از جدایی سرالکس فرگوسن و پس از هشت سال است. یونایتد از سه بازی ابتدایی خود هفت امتیاز گرفته است و به جز تاتنهام، تیم هایی چون لیورپول و چلسی نیز هفت امتیازی بوده و سیتی نیز شش امتیاز کسب کرده است.

حالا نشریه سان در گزارشی مدعی شد اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد معتقد است چلسی بزرگترین تهدید برای آنها در مسیر کسب عنوان قهرمانی این فصل لیگ برتر است. اگرچه منچسترسیتی در چهار فصل اخیر سه بار قهرمان شده، اما آبی های لندن در ماه های اخیر در اوج قرار داشته اند.

چلسی از زمان ورود توماس توخل به یکی از بهترین تیم های اروپا به خصوص از نظر دفاعی تبدیل شده و تیم تحت هدایت این سرمربی آلمانی که زیادی با روزهای پرفراز و نشیب دوران فرانک لمپارد دارد.

توماس توخل پس از تنها هشت ماه حضور در استمفورد بریج، چلسی را به دو فینال بزرگ جام هدایت کرد و قهرمان لیگ قهرمانان نیز شد، اما آنها در فینال جام حذفی مغلوب لستر شدند. با ورود روملو لوکاکو، خط حمله چلسی نیز قدرتمندتر از فصل گذشته و کادر فنی منچستریونایتد این تیم را جدی ترین حریف در مسیر کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر می داند. البته در این میان نمی توان از مدعیانی چون منچسترسیتی، لیورپول و حتی تاتنهام آماده این هفته های ابتدایی گذشت.

تگ ها


توماس توخل منچستر یونایتد چلسی