سیتی و پیشنهاد ۱۵۰ میلیون یورویی برای هری کین

منچسترسیتی آماده است تا برای خرید هری کین پیشنهادی ۱۵۰ میلیون یورویی به تاتنهام بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، به رغم تمایل آشکار هری کین به جدایی و اصرار منچسترسیتی به خرید این مهاجم، تاتنهام با رد پیشنهاد ۱۲۰ میلیون یورویی سیتیزن ها بر موضع اولیه خود و اینکه کین فروشی نیست پافشاری کرده است.

گفته می شود که پیشنهاد ۱۵۰ میلیون یورویی ممکن است دنیل لوی، رییس اسپرز، را وسوسه کند تا با فروش کاپیتان تیم خود موافقت کند.

سیتی هنوز قصد ندارد تسلیم نشود و منتظر است تا ببیند اوضاع چگونه پیش می رود. کین روز جمعه به تمرینات گروهی تاتنهام باز می گردد، البته به شرط آنکه تست کرونای روز پنجشنبه اش منفی باشد.

پپ گواردیولا جمعه گذشته تایید کرد که سیتی می خواهد کین را به خدمت بگیرد تا رکورد نقل و انتقالات انگلیس را که هفته گذشته با جذب ۱۲۰ میلیون یورویی جک گریلیش ثبت کرده بود، بشکند. سرمربی سیتیزن ها گفت: "اگر تاتنهام نمی خواهد مذاکره کند، این کار تمام شده است. اگر آنها آماده مذاکره باشند، من فکر می کنم نه تنها منچسترسیتی بلکه بسیاری از باشگاه های جهان می خواهند برای جذب کین تلاش کنند."
 

کین در تلاش است تا تاتنهام را وادار به موافقت با انتقال به سیتی کند و معتقد است که با لوی قول و قراری دارد که به او اجازه ترک اسپرز را می دهد. لوی اما اینطور فکر نمی کند و نمی خواهد مهمترین بازیکن باشگاه را که ۳ سال دیگر از قراردادش باقی مانده، بفروشد.

اسپرز به کین گفته بود روز دوشنبه هفته گذشته بعد از سه هفته تعطیلات پس از اتمام یورو ۲۰۲۰ در تمرینات پیش فصل حاضر شود، اما کاپیتان تیم ملی انگلیس تصمیم گرفت همچنان در تعطیلات در باهاماس و فلوریدا بماند. این اقدام کین باشگاه را به قدری عصبانی کرد که آنها به بررسی جریمه کردن او پرداختند.

کین در آخر هفته بالاخره در باشگاه حاضر شد اما پس از سفر به مناطقی که از نظر شیوع کرونا نسبتا پر خطر محسوب می شوند، مجبور شد پنج روز به قرنطینه برود. او پنجشنبه تست کرونا داد تا در صورت منفی بودن نتیجه از قرنطینه بیرون بیاید اما تا پیش از مشخص شدن نتیجه نمی تواند با هم تیمی هایش تمرین کند. کین جمعه گذشته بیانیه ای منتشر کرد که در آن می گفت هرگز از تمرین در باشگاه نوجوانی خود امتناع نکرده است و نوشت که شنبه "طبق برنامه" برمی گردد.

نونو اسپریتو سانتو، سرمربی تاتنهام، نیز اعلام کرد که می تواند کین را در ترکیب تاتنهام برای بازی افتتاحیه لیگ در روز یکشنبه برابر سیتی قرار دهد.

در صورت امضای قرارداد کین، سیتی آماده قبول پیشنهادات درباره خرید گابریل ژسوس خواهد بود. اما اگر کین یا مهاجم دیگری خریداری نشود، بازیکن برزیلی در ورزشگاه اتحاد می ماند. در حال حاضر هیچ تیمی خواهان به خدمت گرفتن ژسوس نیست.

تگ ها


گابریل ژسوس پپ گواردیولا هری کین تاتنهام منچستر سیتی