سیتی و گذر از سد بارسلونا برای جذب کارلوس

به نظر می رسد منچسترسیتی برای خرید دیگو کارلوس، مدافع جوان تیم سویا از بارسلونا پیشی گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت های ابتدای فصل مدافعان میانی منچسترسیتی یکی از دلایل اصلی عقب افتادن این تیم از کورس قهرمانی بود و پپ گواردیولا در تابستان امسال قصد دارد برای خرید یک مدافع میلانی جدید اقدام کند. اسپورت مدعی شد شانس انتقال دیگو کارلوس به منچسترسیتی بیشتر از دیگر رقباست.

قرارداد جان استونز به زودی تمام می شود و به نظر می رسد سیتی تمایلی به تمدید قرارداد با او ندارد. دیگو کارلوس در این فصل در سویا عملکرد قابل توجهی از خود نشان داد و به جز منچسترسیتی توجه تیم های بزرگ دیگری از جمله لیورپول و بارسلونا را نیز به خود جلب کرده است.

لیورپول در بازار زمستانی نیز برای خرید کارلوس اقدام کرد، اما در ان مقطع توافق حاصل نشد و حالا سیتیزن ها سریع تر از دیگر رقبا وارد عمل شده اند. بارسلونا نیز به شدت به دنبال توافق برای خرید یک مدافع میانی است و نام اریک گارسیا از منچسترسیتی و دیگو دالوت از منچستریونایتد نیز برای انتقال به این تیم مطرح شده است. پیش از این از کالیدو کولیبالی یا میلان اشکرینار به عنوان گزینه های منچسترسیتی نام برده شده بود، اما به نظر می رسد خرید دیگو کارلوس راحت تر از این نام گرانقیمت باشد و احتمالا او به زودی راهی ورزشگاه اتحاد خواهد شد. اخبار حاکی از برچسب ۶۰ میلیون یورویی روی این بازیکن است.

تگ ها


سویا نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ منچستر سیتی