سیدجلال حسینی: با هم برای پیراهن پرسپولیس می‌جنگیم

مدافع باتجربه سرخپوشان با انتقاد از عدم توجه به تیمی که طی سالیان اخیر توانسته موفقیت خوبی کسب کند از مسوولان خواست همانند دیگر بخشها به پرسپولیس توجه کنند ......

مدافع باتجربه سرخپوشان با انتقاد از عدم توجه به تیمی که طی سالیان اخیر توانسته موفقیت خوبی کسب کند از مسوولان خواست همانند دیگر بخش‌ها به پرسپولیس توجه کنند.

سیدجلال حسینی که طی دو فصل اخیر نقش پررنگی در موفقیت‌های پرسپولیس داشته، در خلال جشن قهرمانی شب گذشته این تیم به انتقاد از شیوه توجه به تیمی که با میلیون‌ها هوادار در تلاش برای دستیابی به موفقیت و خوشحالی مردم است پرداخت.
مدافع باتجربه ملی‌پوش و کاپیتان پرسپولیس در این ارتباط گفت: باید تشکر کنیم از مدیران تیم که علیرغم مشکلات بزرگ تیم تلاش کردند و باید این را بگویم که بازیکنان ما فقط یاد گرفتند که بجنگند چون این ریشه تیم پرسپولیس است که باید بجنگد.
وی ادامه داد: امیدوارم همان حمایتی که از دیگر تیم‌ها می‌شود از پرسپولیس نیز شود. خیلی وقت‌ها با هم درگیر شدیم. خیلی وقت‌ها با هم خندیدیم و همانند هواداران اشک هم ریختیم. هفته آینده بازی سختی داریم و ما برای پرسپولیس در کنار هواداران و پیشکسوتان همیشه می‌جنگیم و همیشه برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال