سیدجلال حسینی: مشکلات پرسپولیس را خیلی از باشگاه‌ها ندارند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تمرین امروز این تیم حاضر شد تا با بازیکنان گفتگو کند....

به گزارش خبرگزاری مهر، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز همراه با عضو هیأت مدیره و جمعی از معاونان خود، در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد و با اعضای تیم دیدار و گفتگو داشت.

جعفر سمیعی، علی رغبتی عضو هیات مدیره، ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه و رضا یلوه معاون اقتصادی نفراتی بودند که صبح امروز دوشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

مدیرعامل پرسپولیس در ابتدای این ملاقات، ابتدا به بازیکنان خسته نباشید گفت و از آنها به خاطر تلاششان که منجر به چهار دوره قهرمانی پیاپی و حضور مجدد در فینال لیگ قهرمانان آسیا شد، تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم، به نمایندگی از بازیکنان، ضمن خیر مقدم به مدیر عامل و معاون اجرایی باشگاه، مسائلی را مطرح کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، حسینی گفت: بازیکنان در این چند سال، تعصب و توانایی خود را نشان داده و با سخت‌ترین شرایط باشگاه و فوتبال کنار آمده‌اند. در این چند سال، در اکثر زمان‌ها با مشکلات مالی و تعویق در پرداخت‌ها روبرو بوده‌اند.

وی افزود: تنها چیزی که بازیکنان پرسپولیس می‌خواهند، صداقت و احترامی است که استحقاقش را دارند. انتظار ما هم از شما این است که این صداقت و احترام، حاکم و مشکلات مالی حل شود. پرسپولیس تیم اول ایران است و در سطح اول کار می‌کند اما مشکلاتی دارد که این روزها خیلی از باشگاه‌ها چنین مشکلاتی ندارند.

جعفر سمیعی پس از شنیدن این صحبت‌ها، اظهار داشت: از مسائل و مشکلات پرسپولیس تا حد زیادی اطلاع دارم و مدیریت باشگاه مصمم به حل مسائل است. قطعاً اتفاقات خوبی خواهد افتاد. شما هم متحد، همدل و با انگیزه کار خود را ادامه بدهید. کارهای بزرگی در پیش است که با هم آنها را انجام خواهیم داد.

در جریان این دیدار، ابراهیم شکوری هم لحظاتی با بازیکنان صحبت کرد. وی با اشاره به اینکه پرسپولیس به حضور بزرگان کنونی در تیم افتخار می‌کند، ادامه داد: من خودم بازیکن پرسپولیس بودم. البته پرسپولیس در آن دوره مثل این زمان موفق نبود ولی کم و بیش، مشکلاتی که دارید را با تمام وجود حس کرده‌ام. به امید خدا مرحله به مرحله این مشکلات حل می‌شود. من هم به عنوان پل ارتباطی در خدمت شما خواهم بود و هر مشکلی که داشتید را منتقل خواهم کرد.

در این ملاقات، یحیی گل محمدی و افشین پیروانی هم از حضور مدیر عامل، عضو هیأت مدیره و معاونان باشگاه در محل تمرین و انجام این جلسه تشکر کردند.

تگ ها


جعفر سمیعی باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال پرسپولیس