سیدجلال حسینی: ۹۰ واقعیت ها را نشان می دهد

سیدجلال حسینی مدافع باتجربه سرخپوشان در خصوص برنامه نود هفته گذشته و مسائلی که در آن برنامه و پس از آن پیش آمد، گفت: بعد از برنامه نود هفته گذشته در مصاحبه ای گفتم که آقایان هر مشکلی که دارند باید بین خودشان ......

 سیدجلال حسینی مدافع باتجربه سرخپوشان در خصوص برنامه نود هفته گذشته و مسائلی که در آن برنامه و پس از آن پیش آمد، گفت:
بعد از برنامه نود هفته گذشته در مصاحبه ای گفتم که آقایان هر مشکلی که دارند باید بین خودشان حل کنند اما متأسفانه وضعیت را به گونه ای جلوه دادند که در مورد برنامه نود صحبت کرده ام در حالی که اینطور نبود. برنامه نود کارش همین است و نه فقط همین مسئله در مورد پرسپولیس بلکه خیلی از مسائل دیگر را به مردم نشان داده و البته خیلی مسائل دیگری هم هست که نشان خواهد داد. اما یک سری از آقایان هنوز صفحات اینستاگرامی را در اختیار دارند و در این صفحات فعالیت می کنند و متأسفانه با این کارشان به تیم ضربه می زنند. امیدوارم که این رفتارها را تمام کنند.
وی در ادامه افزود:
اینکه بخواهیم مثل بازی با الهلال عربستان بگوئیم بازیکنان به خاطر برنامه نود اینطور بازی کردند، اصلاً چنین چیزی نیست. یک سری صحبت ها و مسائلی هست که امیدوارم این مسائل حل شوند. برنامه نود می خواهد حقیقت را نشان دهد و امیدوارم که نشان داده شود. من به عنوان یک بازیکن می گویم حقیقت باید نشان داده شود.
مدافع تیم پرسپولیس برنامه نود را جایی برای نشان دادن واقعیت ها عنوان کرد و گفت:
برنامه نود همیشه واقعیت ها را نشان داده و باید هم نشان دهد. اگر در این برنامه حقیقت نشان داده نشود و این برنامه چنین کاری را انجام ندهد، نه من بازیکن و نه مربی جایی را برای گفتن حرفهای خود نخواهیم داشت. اینکه بخواهیم بگوئیم برنامه نود عامل بازی بد پرسپولیس بوده، به هیچ وجه چنین چیزی نیست. متأسفانه برخی آقایان می خواهند جو را به گونه ای درست کنند که برنامه نود مقصر اصلی نشان داده شود. این رفتارها کار اشتباهی است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال