سیدجلال: رویای دست‌نیافتنی دارم/ فکر نمی‌کردم اینقدر بازی کنم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شرایط این تیم گفت: رویای دست نیافتنی دارم اما نمی توانم آن را بازگو کنم....

به گزارش مدال و به نقل از liv سید جلال حسینی در آستانه بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان گفت: بازی سختی با فولاد داریم. آنها تیم خوب و کاملی دارند.

مدافع سرخپوشان پایتخت درباره پوکر قهرمانی این تیم افزود: سخت است درباره پوکر صحبت کنیم. بازی به بازی پیش می رویم. کار سختی داریم. بیشتر به بازی با فولاد فکر می کنیم. امیدوارم هواداران برای ما دعا کنند و این بازی سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

او که سال هاست به عنوان کاپیتان برای این تیم بازی می کند در خصوص بازوبند کاپیتانی پرسپولیس نیز صحبت کرد و گفت: باعث افتخارم است در این تیم بازی می کنم. کار واقعا سختی است. مسئولیت سنگینی است که بر عهده ما قرار می گیرد. بازیکنان دیگر هم بازوبند را می بندند و واقعا مسئولیت دارد. خوشحالم من بازوبند را می بندم و امیدوارم بتوانم از پس این مسئولیت برآیم و هواداران راضی باشند.

وی درباره تعریف و تمجید حمید جاسمیان پیشکسوت پرسپولیس از وی تاکید کرد: اگر راهی را ادامه می دهیم بخاطر تلاش همین پیشکسوت هاست. بازیکنان فعلی پرسپولیس مسئولیت پذیرند و امیدوارم نماینده خوبی برای پیشکسوتان که هویت باشگاه هستند باشیم.

سیدجلال حسینی درخصوص تعریف از او در فضای مجازی بعد از حضور یک دقیقه ای به عنوان یک یار تعویضی در بازی با پیکان تاکید کرد: تصمیم گیرنده اصلی سرمربی است. طرفداران پرسپولیس زیاد است که متاسفانه به خاطر کرونا آنها را کنار خود حس نمی کنیم. آنها همیشه در سرما و گرما کنار ما بودند. واقعا درست نیست یک بازیکن بابت خودش تمام زحمات تیم و هواداران را در نظر نگیرد.

مدافع سرخپوشان درباره خاطره انگیزترین بازی خود برای این تیم یادآور شد: خدا را شکر روزهای خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. مهم ترین بازی برای من فینال لیگ قهرمانان آسیا بود که با آن شرایط خاص نتوانستیم قهرمان شویم. بخاطر برخی شرایط نتوانستیم زود به ژاپن برویم و استراحت کنیم. رفت و برگشت فینال آسیا مهم ترین بازی هایم بوده است.

او درباره بهترین گلی که زده است و هواداران فکر می کنند گل او به الجزیره مهم ترین است تاکید کرد: از نظر من هم بهترین گل مربوط به بازی با الجزیره است اما بازی با الدحیل خیلی سرنوشت ساز تر بود. یک بر صفر عقب بودیم و سپس با گلی که زدم روحیه مان بازگشت و غوغا کردیم.

سیدجلال درباره پوشیدن پیراهن شماره ۴ تصریح کرد: من از بچگی شماره ۴ می پوشیدم. حالا فکر می کنم یک مدت هم در سپاهان شماره ۶ پوشیدم اما عدد ۴ را دوست دارم.

مدافع سرخپوشان درباره نسبت دادن برخی لقب ها به وی تاکید کرد: لقب ها کار بازیکن را سخت می کند. هر کدام را هواداران دوست داشته باشند من هم دوست دارم.

حسینی درباره اینکه بهترین تیتری که از خود در رسانه ها خوانده است چه بوده گفت: همیشه رسانه ها به من لطف داشتند. رابطه خیلی خوبی با همدیگر داشتیم. مطالب زیادی بود که به من کمک کرد. الان واقعا نمی توانم یکی دو تیتر را بگویم. تعداد آنها زیاد است.

وی درباره بی اهمیتی به آمار و ارقام و اینکه فکرش را می کرد  ۴۳۹ بازی در لیگ برتر انجام دهد تاکید کرد: نه! فکر نمی کردم اینقدر بازی کنم. با ملوان شروع کردیم. خیلی سخت بود و فکرش را نمی کردم تا الان فوتبال بازی کنم. خدا را شکر می کنم. او به من لطف داشت و توانستم بمانم.

او درباره دوران حضورش در ملوان بندر انزلی نیز صحبت کرد و گفت:دوره سختی بود. پر از انگیزه هم بودیم. بازی با برق شیراز بود که از وسط زمین گل دقیقه نودی را زدم. شرایط خیلی حساسی داشتیم و خوشبختانه کمی بعد از ان برد شرایط خوبی داشتیم.

حسینی درباره اینکه هواداران و بازیکنان فکر می کنند او سختگیر است تاکید کرد: نه. بیشتر برایم موفقیت تیم مهم است. چارچوب تیمی داریم. خوشبختانه کادرفنی خیلی خوبی داریم که شناخت خوبی از بازیکنان و لیگ برتر دارند.

او درباره همبازی شدن با نسل طلایی فوتبال ایران بعد از انقلاب اسلامی و حسرت او بابت بازی نکردن کنار کدام بازیکن گفت: من فکر می کنم اگر بخواهم درباره یک نفر صحبت کنم خوب نیست. من همیشه با خوب ها بازی کردم. بهتر است درباره تیم صحبت کنم. با هر کس بازی کردم خیلی لذتبخش بود.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران درباره تقابل با لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۱۴ خاطرنشان کرد: همه تیم ها پیشرفت کرده اند. آرژانتین یکی از بهترین ها دنیا بوده است. آن سال از لحاظ تیمی خیلی خوب بودیم. نتوانستیم شاید صعود کنیم اما واقعا کامل بودیم و بازیکنان برای همدیگر بازی می کردند. مسی با بقیه فرق می کند. او استثنا است. آن سال با هر تیمی می توانستیم بازی کنیم. نشد که صعود کنیم چون تیم خیلی خوبی داشتیم.

او در پاسخ به اسوال که آیا فوتبالیست بهتری است یا پدر یا همسر گفت: بخاطر فوتبال خیلی چیزها را زیر پا گذاشتم. زیاد پدر یا همسر خوبی نیستم. بیشتر وقتم را برای فوتبال گذاشته ام. امیدوارم بتوانم برای خانواده ام جبران کنم. الان شرایط حساس فوتبالی هستیم.

مدافع سرخپوشان درباره رفتن بیرانوند به آنتورپ بلژیک افزود: جا دارد از او تشکر کنم. او یک بازیکن خیلی حرفه ای است. علیرضا یک تصمیمی گرفت که امیدوارم در ادامه راه و چالش جدیدی که دارد با موفقیت مسیرش را ادامه دهد. تمام بازیکنان و هواداران از او تشکر می کنیم.

سیدجلال درباره رویای دست نیافتنی خود گفت : یک بازیکن همیشه رویا داشته است. برای من هم وجود دارد. تلاش می کنم که به آن برسم. ولی نمی توان چیزی درباره آن بگویم.

بیشتر بخوانید:
ورمرزیار: افت استقلال به خاطر تعطیلات بود
بشار از پرسپولیس جدا می‌شود؟
بیرانوند در تست پزشکی آنتورپ شرکت کرد

تگ ها


سید جلال حسینی تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس سیدجلال حسینی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال