سیدجلال؛ رکورد ضددوپینگ در فصل بیستم

کاپیتان پرسپولیس با سه بار حضور در اتاق ضددوپینگ رکورد این فصل را از آن خود کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس در حالی پای به دربی ۹۵ می‌گذارد که علاوه بر رکوردهای فنی جالب، یک رکورد دیگر را هم در حاشیه بازی‌های لیگ برتر به نام خودثبت کرده است: «بیشترین تعداد حضور در اتاق ضد دوپینگ.»

او این هفته در جریان بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان نیز برای تست دوپینگ به اتاق مخصوص این کار فراخوانده شد و تست خود را داد. نکته جالب این است که در ۲۰ هفته قبلی نیز کاپیتان سرخپوشان این کار را انجام داده و این سومین باری بود که مدافع شماره چهار پرسپولیس، دست به این کار زد.

حسینی که این فصل عملکرد درخشانی در ترکیب تیم پرسپولیس داشته، البته مشکلی با این موضوع ندارد و در فصول گذشته هم یکی از بازیکنانی بود که بسیار زیاد در اتاق ضد دوپینگ حاضر شده بود و این در حالی است که مسئولان فوتبال، ادعا می‌کنند این انتخاب ها به صورت اتفاقی انجام می‌شوند.

با این حال طی ساعات اخیر کلیپی چند ثانیه‌ای از سیدجلال حسینی و محمدرضا حسینی بازیکن سپاهان در اتاق افسران ضددوپینگ منتشر شد که صحبت‌های رد و بدل شده در این تصاویر حاشیه زیادی در پی داشته است؛ تصاویر نشان می‌دهد که سیدجلال حسینی بعد از این بازی پر برخورد جملاتی با این مضمون به زبان آورده که اعتراض نسبت به تصمیم فدراسیون فوتبال را دارد.

او به موضوع زمان اشاره می‌کند و این‌که اتوبوس تیم پرسپولیس استادیوم نقش جهان را ترک می‌کند و سیدجلال در چنین شرایطی باید با خودروی شخصی به فرودگاه برود.

این جملات در فضای مجازی طی ساعات اخیر با این اتهام همراه شده که کاپیتان باتجربه و کارساز سرخ‌ها نسبت به اینکه تست دوپینگ از او انجام می‌شود معترض است. اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که اعتراض سیدجلال حسینی نسبت به عملکرد فدراسیون فوتبال و اتفاقات این بازی (سپاهان) بوده است. مساله‌ای که با توجه به دو حضور دو قبلی این بازیکن در اتاق تست دوپینگ بدون هیچ حاشیه‌ای همراه بوده است.

سیدجلال این فصل تنها در یک بازی برای پرسپولیس غیبت داشته و این در حالی است که باتوجه به جدایی شجاع خلیل زاده، نقش این بازیکن در خط دفاعی پرسپولیس پررنگ تر شده است. قرمزها با حضور او، این فصل بهترین خط دفاعی لیگ برتر نیز به شمار می‌روند.

تگ ها


پرسپولیس تهران سید جلال حسینی