سیدجلال: قهرمانی آسیا می‌خواهید؟ حمایت کنید

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت در جدال مقابل الاهلی عربستان نتوانست تیمش را همراهی کند، از روی سکوها شب پراسترسی را پشت سر گذاشت ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سیدجلال حسینی به دلیل مصدومیت در جدال مقابل الاهلی عربستان نتوانست تیمش را همراهی کند، از روی سکوها شب پراسترسی را پشت سر گذاشت. کاپیتان سرخپوشان اکنون مهیای دیدارهای آتی شده و امیدوار است بتواند در کنار تیم یکی از بزرگترین افتخارات فوتبال ایران را کسب کنند

سیدجلال حسینی در گفتگو با خبرنگار ورزش سه در خصوص اینکه باشگاه اعلام کرده هواداران بلیت دیدار مقابل پیکان را از طریق سامانه قبلی تهیه نکنند و آیا این مساله نگرانی آنها را بابت عدم حضور یکپارچه آنها در این بازی را بهمراه نخواهد داشت گفت: مسوولان باشگاه به بهترین شکل ممکن کار خود را بلد هستند. هواداران هم اکنون نزدیک ترین عضو به تیم و باشگاه هستند و این رابطه توانسته موفقیت را برای ما همراه کند

وی ادامه داد: مگر در بازی هایی که باشگاه در آسیا بلیت فروشی را برعهده داشت مشکلی پیش آمد یا نگرانی داشتیم؟ مطمئنا مسوولان باشگاه برنامه ریزی دقیقی برای این مساله دارند و هواداران نیز مثل همیشه بزرگترین حامی ما خواهند بود. ما روز گذشته مقابل محبت آنها در محل تمرین غافلگیر شدیم و مطمئن هستم آنها در بازی برابر پیکان نیز همانطور که باشگاه گفته با هماهنگی لازم در استادیوم حاضر می شوند تا یک روز خوب دیگر را در کنار آنها پشت سر بگذاریم.

اپیتان سرخپوشان در واکنش به اینکه علی اکبر طاهری اعلام کرده هواداران نباید بلیت ها را از سامانه قبلی تهیه کنند گفت: همه ما در کنار آقای طاهری هستیم و ایشان اکنون تنها کسی است که به دنبال حق فوتبالی است. من سال هاست بازی می کنم و این چیزها را دیده ام و کسی نتوانسته و نخواسته به فوتبال کمک کند. آقای طاهری اما به دنبال حق باشگاه و فوتبال است و همه ما در کنار او هستیم و مطمئنا هواداران نیز در این راه به ما کمک خواهند کرد. امیدوارم دیگر باشگاه ها نیز به دنبال حق خودشان باشند و فوتبالی ها به حق خودشان برسند.


سیدجلال حسینی در خصوص شرایط آمادگی اش برای دیدار مقابل پیکان گفت: خدا را شکر شرایطم بهتر است و تمریناتم را دنبال می کنم تا به این بازی برسم. آسیب دیدگی شرایطم را سخت کرده بود و کم کم آماده می شوم.


وی درباره حضورش روی سکوها در بازی با الاهلی و شرایط آن نسبت به حضور در زمین گفت: واقعا سخت است، خیلی سخت است و به نظرم فشار آن از فشار روی بازیکن بیشتر است. شاید اگر داخل زمین باشی بتوانی این فشار را تخلیه کنی اما روی سکوها حسابش جداست و خیلی برایم سخت بود.


مدافع میانی و ملی پوش پرسپولیس درباره صعود جالب توجه این تیم به مرحله نیمه نهایی گفت: چه چیزی جز دست مریزاد می توان به بازیکنان گفت. آنها واقعا از جان مایه گذاشتند و حدود 90 دقیقه 10 نفره و در آن شرایط آب و هوایی به میدان رفتند. 90 دقیقه جنگیدند و عملکرد آنها جای تحسین دارد. مهمترین اتفاق این بود که ما هیچ کدام شکست را باور نداشتیم و آقای برانکو ایوانکوویچ نیز پیش از اعزام تیم گفته بود کسی تصور نکند یک درصد هم ناراحت به تهران بازخواهیم گشت. تفکرات به گونه ای هم از سوی مدیریت و هم کادرفنی و انگیزه بازیکنان به شکلی بود که ما باور داشتیم این صعود را و به آن هم رسیدیم.


وی درباره اینکه پرسپولیس مقابل الهلال موفق خواهد شد و آیا به حضور در فینال خوش بین هست یا خیر گفت: باید برای هر موفقیتی شرایط مربوط به آن فراهم شود. شما امروز گزارشی نوشتید که پرسپولیس ارزان ترین تیم این مرحله است. مشکلی با ارزان و گران بودن نداریم و شاید خیلی از بازیکنان ما از نظر کیفی خیلی بالاتر از این حد باشند. اما حرف ما ایجاد امکانات و حمایت لازم در این رابطه است. ما اکنون باید برابر الهلال عربستان قرار گیریم، تیمی که بدون مشکلی و با ثبات در سال های اخیر در لیگ قهرمانان حاضر بوده و از نظر شخصیتی نیز در حد آسیایی است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. ما در مرحله گروهی هم با یکدیگر بازی کردیم که اکنون شرایط هر دو تیم در این مرحله متفاوت است. باشگاه و کادرفنی در کنار بازیکنان و هواداران نهایت تلاش خود را برای موفقیت تا به اینجا داشته اند و اکنون زمان آن است تا به عنوان تیمی که برای افتخار ایران می جنگدد از حمایت و نگاه ویژه برخوردار شویم


سیدجلال حسینی درباره بازی با پیکان و اینکه تمرکز بازیکنان روی دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان است گفت: ما لیگ را تحت هر شرایطی جدی خواهیم گرفت و البته درست است و تمرکز اصلی ما اکنون روی لیگ قهرمانان است، نباید فرصتی که برای هر ثانیه آن جنگیدیم و تلاش کردیم را به سادگی از دست بدهیم. بازی پیکان هم کاملا جدی به میدان خواهیم رفت و هواداران از ما انتظار هیچ لغزشی ندارند.

 

وی ادامه داد: امیدوارم در حال حاضر آقای طاهری و باشگاه پرسپولیس بیش از همیشه حمایت شود. در مرحله ای هستیم که باید نام ایران را در نظر بگیریم و برای موفقیت و آبروی فوتبال ایران تلاش کنیم. پرسپولیس با پرونده های زیادی همراه بوده و این مساله فشار زیادی روی مدیریت و دیگر عوامل باشگاه آورده و تحمل آن واقعا سخت است اما آقای طاهری همچنان روی اصولی که دارد ایستاده و برای برطرف کردن مشکلات باشگاه تلاش می کند که این برای همه ما ارزشمند است و ما هم به نوبه خود در زمین تلاش می کنیم با تمام وجود برنامه های کادرفنی را اجرا کنیم


کاپیتان پرسپولیس درباره حضور علی کریمی روی نیمکت مربیگری گفت: واقعا این اتفاق خوشحال کننده ای است و باید از سرمایه ای چون علی کریمی به بهترین شکل استفاده کرد. او مطمئنا جزو بهترین های ایران است و خوشحالم از این بابت که کار خود را شروع کرده است. باید هر لحظه از حضور او روی نیمکت نفت سود برد و مطمئنا تنها شنیدن حرف ها و تجربیات او هم می تواند سودمند باشد و باید نهایت استفاده را از او کرد.


سیدجلال حسینی در پایان درباره حضور جهانیان به عنوان مالک باشگاه نفت و برطرف شدن مطالبات خود با این تیم گفت: من هنوز با آقای جهانیان صحبتی نکردم اما همین که ایشان آمدند جای امیدواری دارد. بالاخره اکنون در باشگاه یک نفر هست که جوابگو باشد و صاحب آن باشد. ایشان اکنون در حال برنامه ریزی برای باشگاه است و مطمئنا در آینده اگر با دیدگاه مثبت مدیریتی و تیمداری وارد شده باشند می توانند موفق هم باشند. تنها از این مساله خوشحالم که اکنون یک نفر در باشگاه پاسخگو است و این تیم صاحب دارد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس AFC Champions League فوتبال