سیدجلال: هر چه دلشان می‌خواهد در مصاحبه‌ها می‌گویند

کاپیتان پرسپولیس نسبت به حواشی اخیر ایجاد شده برای تیمش واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه" سیدجلال حسینی در میکسدزون ورزشگاه دستگردی تهران در گفتگو با خبرنگاران بعد از برتری ۳-۱ پرسپولیس مقابل پیکان، گفت: شرایط زمین خوب نبود اما خداراشکر توانستیم ۳ امتیاز خوبی را به دست آوریم؛ همه اعتراض می‌کنند، متاسفانه فکر می‌کنم چند بازی است که اشتباهات داوری به ضرر ماست. متاسفانه اثر مصاحبه‌های دیگران است که هر چیزی که می‌خواهند می‌گویند و شرایط را برای ما فکر می‌کنم سخت می‌کنند.

او با اشاره به عملکرد مدیریت باشگاه گفت: کارمان را باید بهتر انجام بدهیم، من فکر می‌کنم آقای صدری بیشتر باید وقت و تمرکزش را بگذارد تا شرایط‌مان بهتر شود.

حسینی درباره صحنه پنالتی پیکان توضیح داد: کارشناسان صحبت کنند، اما داوران سوت‌شان را می‌زنند؛ هر چه هم به آن‌ها بگوییم می‌گویند بعداً کارشناسان می‌بینند. ما اصلا اعتراض‌مان چیز دیگری است، این‌که فکر نکنند ما حرفی نمی‌زنیم هر کسی هر چه می‌خواهد می‌تواند بگوید و هر کاری دلشان می‌خواهد می‌توانند انجام بدهند.

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به بلاتکلیفی مدیریتی تیمش گفت: متاسفانه با شرایط مدیرعامل و ... باید طوری باشد که بتوانیم همه با هم باشیم تا بتوانیم جواب این دوستان را بدهیم؛ این چند ساله که قهرمان شدیم، خیلی چیزها پشت این قهرمانی‌ها قایم شد و متاسفانه هر کسی هر کاری خواست، انجام داد. چند بار گفتم که باید با سند صحبت کنید اما هیچکس این کار را نکرد و این‌ها مسائلی که است در چند سال قبل با ما انجام شده است.

جلال حسینی در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: ما می‌دانستیم که شرایط‌مان روزی به این سختی می‌شود اما همه آن روزها پشت قهرمانی‌ها قایم می‌شدند؛ هر مدیرعاملی آمد، هر کاری که خواست کرد و رفت و هیچکس هم جوابگو نیست. مردم تجمع می‌کنند اما می‌گویم که باید آن زمانی که دوستان هر کاری خواستند کردند و کسی جلوی‌شان را نگرفت، باید جواب بدهند.

تگ ها


پرسپولیس تهران سید جلال حسینی