سیدصالحی: باید از پرسپولیس امتیاز کسر شود!

سرپرست تیم فوتبال شهرخودرو می‌گوید تا زمانی که پرسپولیس به این تیم مشهدی بدهکار است پنجره این تیم باز نشده و باید از پرسپولیس امتیاز کسر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سید مهدی سید صالحی  سرپرست تیم شهرخودرو خراسان در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه، در خصوص دریافت طلب از پرسپولیس گفت: علی‌رغم اینکه حکم کمیته محترم تعیین وضعیت و متعاقبا کمیته‌ی محترم استیناف در خصوص طلب شهر خودرو از باشگاه پرسپولیس به صورت شفاف و واضح صادر شده اما تا کنون هیچ اقدامی برای پرداخت این پول از سوی مدیران پرسپولیس نشده است.

سید صالحی در ادامه افزود: اگر این روند از سوی باشگاه پرسپولیس ادامه دار باشد علی‌رغم احترام به هواداران این تیم برای اعاده حق هواداران خراسانی شهر خودرو مجبور می‌شویم از هیچ اقدامی دریغ نکنیم. باشگاه شهرخودرو دراین دوسال و نیم نشان داد که برای وصول این طلب به دنبال تعامل است. طبق رای کمیته محترم استیناف باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این طلب ۱۰ روز زمان داده اما دوستان هیچ اقدامی صورت ندادند. در رای کمیته استیناف صراحتا آمده است که طبق آئین نامه انضباطی پس از گذشت ۱۰ روز از ابلاغ حکم و استمرار عدم پرداخت، کسر امتیاز و جریمه‌ی نقدی مجددا صورت می‌گیرد و تنها در صورت پرداخت این بدهی پنجره نقل و انتقالات این باشگاه باز می‌گردد.

سرپرست شهرخودرو در خصوص بازشدن پنجره پرسپولیس گفت: امروز اعلام شد باپرداخت بدهی کالدرون پنجره این تیم باز شده است اما باید عرض کنم طلب باشگاه شهر خودرو از این تیم باقی مانده و طبق حکم کمیته استیناف تا تایید پرداخت این طلب به باشگاه شهرخودرو پنجره باز نخواهد شد.

 
سید صالحی در مورد بحث کسر امتیاز از مدافع عنوان قهرمانی بیان کرد: باشگاه پرسپولیس از حضور اقای گل محمدی درآمدزایی های فراوانی کسب کرده است و این دور از اخلاق است که بعد از این همه مدت هنوز به تعهدات مالی ای که با ما داشتن بی اعتنا هستند. از کمیته‌ی استیناف که همیشه در احقاق حق ثابت قدم بوده فقط همین انتظار می‌رود که بلافاصله برای کسر امتیاز از پرسپولیس اقدام و مجدد برای آن باشگاه جریمه‌ی نقدی به نفع باشگاه لحاظ شود.

تگ ها


پدیده مشهد سیدمهدی سید صالحی فوتبال جهان پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال