سیدعباسی: از بلاتکلیفی لیگ حسابی کلافه شدیم

هنوز تکلیف برگزاری یا عدم برگزاری رقابت های لیگ برتر مشخص نشده تا این اتفاق حسابی تیم ها را در بلاتکلیفی قرار بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داود سیدعباسی با اشاره به این که بلاتکلیفی در برگزاری لیگ برتر شرایطی بدتر از بحران کروناویروس برای اهالی فوتبال رقم زده است ابراز امیدواری کرد ظرف چند روز آینده همه از این بلاتکلیفی و کلافگی خارج شوند.


مربی شهر خودرو گفت:« بیش از چهار هفته است مدام برای آغاز تمرینات با آقای سرآسیابی و سایر مربیان به جمع بندی می رسیم اما نمی دانیم چه زمانی می توانیم کار را استارت بزنیم. الان بالاجبار از راه دور بازیکنان را کنترل می کنیم اما تمرین در منزل که نمی تواند ملاک خوبی برای آمادگی بازیکن برای بازی در چمن باشد».


 او ادامه داد:«در اولین روزهای نوروز وقتی با مسئولان سازمان لیگ تماس داشتیم مدام تاکید می کردند تحت هر شرایطی لیگ ادامه پیدا می کند به همین خاطر ما دیدیم باید برای ادامه بازی ها برنامه ریزی کنیم اما فعلا که به روزهای پایانی فروردین ماه رسیدیم و همچنان بلاتکلیف هستیم».


 مربی شهرخودرو در ادامه به روزهای کرونایی اشاره و تصریح کرد:« این ویروس تا روزی که واکسن آن تولید نشود، ریشه کن نخواهد شد از همین رو تنها راه مقابله با آن ماندن در خانه و دوری از اجتماعات است اما می بینیم که مردم به ناچار از خانه در می آیند تا امور زندگی شان را مدیریت کنند. گناهی هم ندارند چون تا الان که دولتمردان ما فقط وعده دادند و ... بگذریم».


داود سیدعباسی در پایان گفت:«تنها امیدواری این است با شرایط فعلی مردم با تراژدی تلخی روبرو نشوند گرچه خیلی ها را می بینم که در غم از دست دادن عزیزان خود به سوگ نشستند. ای کاش هر چه زودتر تصمیمات دولت برای حمایت از مردم و کسانی که نیاز مالی دارند، عملی شود تا این هجم از عبور و مرور در سطح شهر دیده نشود».

بیشتر بخوانید:

بهتاش فریبای نسل من هنوز آبی‌پوش است

بیانیه باشگاه سپاهان و حمایت از قلعه نویی

تگ ها


داوود سید عباسی فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال