سیدعباسی: مخالف برگزاری لیگ نیستیم، نگرانیم

مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: با شرایطی که باشگاه‌های لیگ برتری برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارند، سخت نگران سلامتی‌مان هستیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان تیم شهر خودرو بر این باورند که ادامه لیگ برگزار خواهد شد یا اینکه تحت تأثیر صحبت‌های مالک باشگاه خود گرفته و انگیزه لازم برای شرکت در بازی‌ها را ندارند، خاطر نشان کرد: اصلاً بحث این نیست که ما مخالف برگزاری بازی‌ها هستیم، بلکه صحبت اصلی این است که آیا شرایط جامعه برای از سرگیری لیگ مهیاست؟ همه ما به‌عنوان فردی از جامعه اخبار را هر روز با دقت بررسی می‌کنیم و می‌دانیم که شرایط اصلاً خوب نیست و آماری که وزارت بهداشت نشان می‌دهد این موضوع را به خوبی ثابت می‌‌کند. متأسفانه می‌بینیم که آمار مرگ و میر هم سه رقمی شده و این مسئله واقعاً نگران‌کننده است.

مربی شهر خودرو یادآور شد: الان بحث این است که پروتکل‌های بهداشتی از سوی باشگاه‌ها به مانند بوندس‌لیگا رعایت شود، در حالی که لیگ ما در حالت عادی ۱۰۰ سال از بوندس‌لیگا عقب است. چطور تیم‌های لیگ برتری  ۲۰ روزه می‌خواهند پروتکل‌های بهداشتی را به مانند تیم‌های آلمانی رعایت کنند؟! اصلاً این امر شدنی نیست و امکانات باشگاه‌های ما این اجازه را نمی‌دهد. به خاطر همین واقعاً نگران سلامتی‌مان با از سرگیری مسابقات هستیم و امیدوارم که مشکل خاصی پیش نیاید.

سیدعباسی با تأکید بر اینکه زمان برای از سرگیری مسابقات هم مناسب نیست، تصریح کرد: فصل تابستان از زمانی که من فوتبال بازی می‌‌کنم زمان استراحت بازیکنان بوده است و برای اولین بار است که فوتبالیست‌ها مجبورند در اوایل این فصل که هوا هم بسیار گرم است به میدان بروند. در حالی که آنها ماه‌هاست تمرین انفرادی و اخیراً گروهی می‌کنند و شرایط برای‌شان خسته‌کننده است. به هر صورت تصمیم از سوی مسئولان برای از سرگیری بازی‌ها گرفته شده است و باید با آن کنار آمد.

بیشتر بخوانید:

اولین شکست حریف آسیایی شهرخودرو

دیدار تدارکاتی پرسپولیس مقابل شهرخودرو

 

 

تگ ها


داوود سید عباسی فوتبال ایران شهر خودرو فوتبال