سیدمهدی هنرپیشه نقش اول سکانس سیزدهم/آمار رحمتی مقابل استقلال

استقلال در حالی در هفته سیزدهم لیگ برتر مقابل شهرخودرو به میدان می‌رود که تقابل مهدی رحمتی با استقلالی‌ها از نکات جالب توجه این دیدار است....

سیدمهدی هنرپیشه نقش اول سکانس سیزدهم/آمار رحمتی مقابل استقلال

به گزارش خبرنگار مدال، مهدی رحمتی، کاپیتان فصل گذشته استقلال روز پنجشنبه در هفته سیزدهم لیگ برتر درون دروازه شهر خودرو مقابل استقلال خواهد بود، البته مهدی رحمتی پیش از این هم سابقه ایستادن درون دروازه، مقابل استقلال را با تیم های سپاهان، مس کرمان و پیکان داشته است. حتی پیش از این که برای اولین بار به جمع استقلالی ها اضافه شود، با تیم فجرسپاسی مقابل استقلال درون دروازه ایستاده است.

در 8 مسابقه ای که مهدی رحمتی مقابل استقلال به میدان رفته است، 4 شکست، دو تساوی و دو پیروزی در کارنامه وی به ثبت رسیده است. دروازه بان پیشین استقلال، از ابتدا تا به امروز 11 گل از آبی ها دریافت کرده است. او در لیگ دهم و بازی حساس و جنجالی استقلال و سپاهان که با پیروزی 3-4 استقلال به پایان رسید، درون دروازه تیم امیر قلعه‌نویی قرار گرفته بود، ضمن آن که در لیگ چهاردهم هم  زمانی که رحمتی دروازه‌بان پیکان بود، از تیم سابقش استقلال سه گل دریافت کرده بود.
حال باید دید مهدی رحمتیِ با انگیزه و باتجربه، دروازه بان حال حاضر شهر خودرو، در نهمین تقابل، این آمار را تغییر خواهد داد؟!

 

بیشتر بخوانید:

مراسم قرعه‌کشی یک‌چهارم نهایی جام حذفی/ گزارش لحظه به لحظه

بازگشت یاغی جنجالی به فوتبال ایران؟!

آغاز بلیت فروشی دیدار استقلال-شهرخودرو

تگ ها


باشگاه استقلال دروازه بان پیشین استقلال سیدمهدی رحمتی تقابل رحمتی استقلال بازی استقلال شهرخودرو استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال