سیدورف فردوسی پور را به قاب تلویزیون بازمی‌گرداند؟

شب گذشته و در دیدار تعدادی از بزرگان فوتبال کشور با کلارنس سیدورف، عادل فردوسی‌پور نیز حضور داشت....

شب گذشته و در دیدار تعدادی از بزرگان فوتبال کشور با کلارنس سیدورف، عادل فردوسی‌پور نیز حضور داشت.

به گزارش مدال، شب گذشته در یک ضیافت شام چهره های مطرح کشورمان با یک اسطوره هلندی دیدار کردند که احتمال می رود عادل فردوسی پور گفت و گوی تلوزیونی با او داشته باشد. 

چند روز پیش بود که کلارنس سیدورف ستاره هلندی فوتبال جهان برای یک سفر تفریحی به کشور ایران و شهر تهران آمد. از همان بدو ورود، سیدورف مورد استقبال علاقه مندان ایرانی اش قرار گرفت.

او در یک مصاحبه کوتاه گفت: "همسر من ایرانی است و علاوه بر این دوستان زیادی در این کشور دارم و خوشحالم که به ایران آمده ام".

اما شب گذشته هم این چهره سرشناس هلندی، در یک ضیافت شام میهمان چهره های مطرح کشورمان بود. علی دایی آقای گل جهان، وحید هاشمیان و کریم باقری ملی پوشان سابق فوتبال و عادل فردوسی پور چهره ماندگار و اسطوره تلوزیون ملی ایران.

البته خیلی ها حدس و گمان زدند که سفر سیدورف به ایران تفریحی نیست و او شاید برای مذاکره جهت مربی گری به ایران آمده است. شایعه ای که به نظر نمی آید صحت داشته باشد.

البته حضور سیدورف در تهران یک مزیت دارد، آن هم برای عاشقان فوتبال.  او می تواند مثل خیلی از فوق ستاره های دنیای فوتبال دیگر جلوی دوربین عادل فردوسی پور بنشیند و به سوال های جذاب و جنجالی او پاسخ دهد تا یک گفتگو و آیتم جذاب پنجشنبه شب آینده در برنامه فوتبال 120 پخش شود.

عادل که چند ماه است برنامه نودش روی آنتن شبکه سه نمی رود و دیگر در قاب تلوزیون ایران دیده نمی شود، از هر فرصتی برای ساخت آیتم با ستاره های محبوب دنیا مصاحبه می کند یا آنها را به استودیوی برنامه هایش دعوت می کند، از مندیتا، سانز، اتوئو و فیگو گرفته تا دیگو فورلان و ژاوی هرناندز و حالا باید دید از این فرصت برای گفتگو با یکی دیگر از اسطوه های فوتبال جهان این بار برای شبکه ورزش استفاده می کند یا خیر؟!

مصاحبه ای که قطعا مورد توجه مردم ایران قرار می گیرد و مردم مشتاق آن هستند، نه بخاطر اینکه طرف مقابل، ستاره سابق هلند است، بخاطر اینکه دلشان برای دیدن چهره عادل در قاب تلوزیون ایران تنگ شده است و بعد از اینکه سال قبل نود تعطیل شد و چند ماه پیش که با مصاحبه ژاوی به قاب تلوزیون و شبکه ورزش برگشت، حالا دوباره و پس از سپری شدن چندین ماه چشم انتظار دیدن اسطوره تلوزیون ملی ایران هستند.

اخبار مرتبط:

سیدورف میهمان علی دایی

تگ ها


سیدورف ایران کلارنس سیدورف سیدورف تهران سیدورف علی دایی سیدورف فردوسی پور