سیدی: آقایان نفت را از آسیا حذف کردند

مربی سابق دروازهبانان نفت به حواشی اخیر این تیم واکنش نشان داد. او در این باره می گوید با انصراف متقاضی خرید نفت ......

مربی سابق دروازه‌بانان نفت به حواشی اخیر این تیم واکنش نشان داد. او در این باره می گوید با انصراف متقاضی خرید نفت باز هم طلبکاران این باشگاه شکایت خود را از سر خواهند گرفت.

محسن سیدی در واکنش به انصراف متقاضی خرید نفت گفت : این اتفاق قابل پیش بینی بود. شخص وزیر نفت با انتخاب افراد غیر تخصصی و انتخاب افرادی که سر رشته ای از فوتبال ندارند به از بین رفتن تیم ریشه دار نفت تهران کمک کرد .

او ادامه داد: این آقایان از عمد یا غیر عمدی ، زمان را از دست دادند و علیه باشگاه نفت تهران عمل کردند و با این کار خود باعث از بین رفتن سهمیه ی آسیایی باشگاه شدند. آقایان با اشتباهات خود باعث به وجود آمدن تعهداتی توسط شرکت نفت طلائیه و بهنام پیشرو شدند که همین امر موجب شده پرونده های بسیار زیادی در کمیته انضباطی به جریان بیافتد .

وی ادامه داد : با توجه به ندانم کاری هایی که اتفاق افتاده است و انصراف متقاضی خرید، عملا تمام طلبکار های قدیمی و جدید، علیه وزارت نفت و افراد کمیته واگذاری به دیوان عالی عدالت و قوه قضاییه شکایت خواهند کرد و با هماهنگی وکلای خود به دنبال حق و حقوقشان خواهند رفت  .

سیدی در این باره ادامه داد: در میان طلبکاران افرادی مثل علی کریمی ، علی دایی ، سید جلال حسینی و ... وجود دارند که برای فوتبال ما زحمت بسیار کشیده اند و مطمئنا از حق خود نمیگذرند .

وی در آخر گفت : بنده فقط امیدوار هستم که افراد کمیته واگذاری ، وزیر نفت را برای پرداخت بدهی های باشگاه راضی کند . غیر این صورت تمامی این افراد باید در دادگاه حضور یابند و جوابگوی طلبکاران باشند .

تگ ها


اخبار روز فوتبال