سیدی : بیرانوند نقش نویر را ایفا کند

با توجه به بازی تهاجمی سرخپوشان برابر الوحده، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس نقش ویژه ای در ضدحملات حریف برعهده خواهد داشت ......

با توجه به بازی تهاجمی سرخپوشان برابر الوحده، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس نقش ویژه ای در ضدحملات حریف برعهده خواهد داشت.

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، محسن سیدی، مربی دروازه بانان سابق گلر فعلی پرسپولیس با سخت خواندن شرایط بیرانوند در بازی امروز گفت: نقش دروازه بان در تیم را نمی توان به یک یا چند بازی محدود کرد و باید عملکرد بازیکن در کل فصل را مورد ارزیابی قرار داد. بیرانوند فصل خوبی را پشت سرگذاشته است و طبیعی است که در یک فصل ورزشی ما شاهد یک سری فراز و نشیب هایی باشیم اما در مجموع شرایط خیلی خوبی داشت هم در باشگاه و هم در تیم ملی توانست نقش رهبری را در دروازه بانی به خوبی انجام دهد، به خصوص در شروع مجدد به خوبی از عهده کار برآمده است.

وی با اعلام این موضوع که الوحده در بازی امروز مسلما روی ضدحملات فرصت خوبی خواهد داشت، به بیرانوند توصیه کرد نقش دفع حملات حریف را به خوبی به اجرا بگذارد: از آنجایی که بیرانوند در تیم بزرگ و پر طرفداری مانند پرسپولیس بازی می کند، فشار بالایی را متحمل می شود و کارش بسیار سخت است، برای همین همیشه باید از لحاظ روحی آماده باشد تا بتواند موقعیت ها را از حریف بگیرد و دقیقا نقشی که مانوئل نویر ایفا می کند را به انجام برساند. او در بازی رفت دو تیم نیز روی یک صحنه به خوبی این مساله را به نمایش گذاشت و سهم عمده ای در برگشت نتیجه به سود پرسپولیس داشت.

سیدی که هم اکنون با بازگشت سوشا مکانی به تهران به تمرین اختصاصی با این دروازه بان مشغول است در این خصوص گفت: در حال حاضر در حال تمرین دادن به سوشا هستیم. سوشا شرایط خوبی دارد و هم از لحاظ فنی و هم روحی آمادگی خوبی دارد. سوشا در حال حاضر یکی از بهترین دروازه بانان ایران است که موفق شد در تیم های اروپایی و در لیگ نروژ بازی کند. الان هم که با من تمرین می کند با تیم نروژی قرارداد 3 ساله دارد اما بی میل نیست تا در صورت پیشنهاد خوب ایرانی به لیگ برتر بازگردد. البته به خاطر اینکه لیگ تازه تمام شده و سیاست گذاری تیم ها مشخص نیست، نمی توان انتظار داشت که فعلا پیشنهادی وجود داشته باشد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال