سید تراکتور ماندنی خواهد شد؟

احمد موسوی طبق اعلام مدیرعامل موقت تراکتور توسط کادرفنی در اختیار باشگاه قرار گرفته است....

به گزارش مدال، قبل از آخرین دیدار تراکتور در نیم فصل، از غیبت های طولانی و بی سر و صدای احمد موسوی در تمرینات این تیم خبر داده بودیم که بعد از این دیدار این موضوع توسط مسئولان تراکتور اعلام شد تا جدایی احمد موسوی محتمل به نظر برسد. ولی این بازیکن که با آمدن ساکت الهامی تبدیل به یکی از مهره های تاثیرگذار تراکتور شده بود تنها دفاع راست تراکتور بوده است و با جدایی او احتمالا تراکتوری‌ها در خط دفاعی با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد.

بعد از صحبت های میر معصوم سهرابی مدیرعامل موقت تراکتور در خصوص اینکه کادر فنی او را در اختیار باشگاه قرار داده است، به نوعی جدایی احتمالی او فنی جلوه داده شد ولی احمد موسوی در گفت و گو با خبرنگار مدال قبل از دیدار با پیکان، غیبت های خود را فنی ندانسته بود و در روزهای گذشته نیز در جمع های خصوصی نیز عنوان کرده است به رغم اخبار منتشره، او با ساکت الهامی هیچ مشکلی نداشته و این مربی از عملکرد او رضایت داشته است. 

احمد موسوی در روزهای گذشته پاسخ این شایعات را نداده است تا به نوعی برای جدایی از تراکتور به سیم آخر نزده باشد و با دوری از حواشی و جنجال به دنبال حل مشکلات خود باشد. 

 باشگاه تراکتور روز پنجشنبه برای این بازیکن تشکیل جلسه خواهد داد تا مشکلات پیرامون این بازیکن بررسی شود و به احتمال زیاد این بازیکن از روز شنبه به همراه دیگر بازیکنان تمرینات خود را آغاز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

محکومیت ۸۰۰ میلیونی تراکتور

تگ ها


احمد موسوی سید احمد موسوی موسوی تراکتور نقل و انتقالات تراکتور نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات سیداحمد موسوی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال