سید جلال حسینی: سرپرست سایپا به بازیکنش یاد بدهد درست حرف بزند

......

 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه دیدند که بازیکن سایپا درگیری‌ها را آغاز کرد اما اگر حرفی نمی‌زنم به این دلیل است که نمی‌خواهم تمرکز تیم به هم بخورد.

به گزارش مدال، سیدجلال حسینی ، درباره بازی روز گذشته تیم پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی خوبی بود و بازیکنان ما با همه وجود و در عین خستگی بازی کردند. ما بازی سنگینی انجام دادیم آن هم درست بعد از سنگین‌ترین بازی مقابل السد قطر. بازیکنان ما واقعاً خسته بودند اما با همین شرایط بازی خوبی انجام دادیم اما همه دیدند که وضعیت زمین چطور است. واقعاً اشتباه است که در چنین زمینی فوتبال انجام شود. ما دیگر این بازی را فراموش کردیم و به بازی با کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا فکر می‌کنیم.

وی درباره هجمه‌هایی که درباره شجاع‌ خلیل‌زاده به راه افتاده افزود: همه اهالی فوتبال شجاع را می‌شناسند و می‌دانند او با همه وجود بازی می‌کند و هرچه در توان دارد می‌گذارد اما واقعاً دیروز داوری به ضرر ما بود و این مسئله ما را عصبی کرد. بازیکنان سایپا در خیلی از مواقع برای توپ بازی نمی‌کردند و فقط خطا انجام می‌دادند که این موضوع واقعاً ما را عصبی کرده بود. بازیکن تیم سایپا به بازیکن ما توهین کرد اما اگر ما حرفی نمی‌زنیم دلیلی براینکه حرفی نداریم نیست بلکه نمی‌خواهیم تمرکز تیم به هم بخورد. شجاع بازیکنی است که چند وقتی است با درد در گردن برای پرسپولیس بازی می‌کند و برای موفقیت پرسپولیس می‌جنگد. متاسفانه تقصیر برخی از بازیکنان ماست که در این شرایط حرف نمی‌زنند اما اگر ما هم سکوت کرده‌ایم تنها برای این است که تمرکز تیم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا بهم نخورد. من در آن صحنه شاهد بودم که بازیکن سایپا فحاشی کرد اما کسی از سایپایی‌ها جلوی او را نگرفت. 

کاپیتان تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: من مصاحبه علی حاتم را دیدم. او اول به بازیکنان تیم خودش یاد بدهد که چگونه حرف بزنند. من حرفی نزدم تا روحیه بازیکنان پرسپولیس خراب نشود اما دیدم که درباره شجاع خلیل‌زاده چه حرف‌هایی زدند. بازیکن سایپا دعوا را شروع کرد و همه این مسئله را دیدند. حتی من به ابراهیم صادقی هم گفتم که بازیکن شما توهین می‌کند اما اگر حرفی نزدم به این خاطر است بازی مهمی در ژاپن داریم و در این شرایط سخت، سکوت کردیم تا تمرکز تیم به هم نخورد. متاسفم برای افرادی که همین طور بی جهت حرف‌هایی می‌زنند که به هیچ عنوان درست نیست. در صحنه درگیری، شجاع تنها بود و چند بازیکن سایپا او را احاطه کرده بودند. حتی فیلم آن وجود دارد. متاسفم که برخی از بازیکنان ما در آن شرایط جلو نیامدند. ما به خاطر از دست نرفتن تمرکز حرف نمی‌زنیم اما اجازه هم نمی‌دهیم که هر کسی هر چیزی که دوست دارد بگوید. 

حسینی اظهار داشت: شجاع به خاطر طاهرخانی وارد این ماجرا شد چرا که به او توهین کردند. ما واقعاً به دلیل فشار بازی‌ها خسته هستیم اما اجازه نمی‌دهیم هر کسی هر چیزی که خواست بگوید و حرفی نزنیم. این‌طور نیست که آقایان هرچه می‌خواهند بگویند و ما چیزی نگوییم. ما در اوج خستگی هستیم و در این شرایط بازی می‌کنیم. از خود بازیکن سایپا هم بپرسید می‌گوید که این صحبت‌ها را انجام داده است.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال