سید جلال: خسته ایم! اما با تمام قدرت وارد دربی خواهیم شد

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر می‌گوید: هرچه بود تمام شد؛ به فکر روزهای بهتر هستیم....

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر می‌گوید: هرچه بود تمام شد؛ به فکر روزهای بهتر هستیم.

به گزارش مدال؛ سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در شرایطی که سرخپوشان پایتخت نتیجه بسیار خوبی از دیدار با سپیدرود گرفتند و صدر جدول را دوباره تصاحب کردند، گفت: «به تازگی یکسری از گلایه ها را مطرح کرده و معتقدم ما به قدری خسته ایم که نمی توانیم با دو یا سه روز استراحت به شرایط ایده‌آل برگردیم. به زمان بیشتری برای استراحت احتیاج داریم. نه فقط امروز بلکه باید بین بازی ها هم زمانی برای استراحت داشته باشیم. بچه ها واقعا خسته هستند ولی با این حال پرسپولیس تیمی است که هوادارانش انتظار دارند در هر بازی برای پیروزی به جنگ رقبا برود و ما نیز همین کار را انجام خواهیم داد. امیدوارم اتفاقاتی رخ بدهد که با موفقیت های بیشتر، خستگی را زودتر از خودمان دور کنیم.»

حسینی اضافه کرد: «سال 97 هرچه که بود، تمام شد و باید به فکر روزهای بهتر باشیم. ما خسته ایم اما هواداران بدانند با تمام قدرت وارد دربی خواهیم شد و به دنبال پیروزی در این بازی هستیم. قطعا سه امتیاز دربی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در وهله اول به مصاف رقیب سنتی می رویم و در وهله دوم، با یکی از مدعیان قهرمانی تقابل داریم ولی ما هم پرسپولیس هستیم و به خاطر هواداران هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا برنده به خانه برگردیم و نوروز زیبایی برای طرفداران مان بسازیم.» کاپیتان سرخپوشان در نهایت گفت: «پیشاپیش سال نو را نیز به طرفداران پرسپولیس و همه هواداران فوتبال و تمام ایرانی ها تبریک عرض می کنم. امیدوارم سال بسیار خوبی در انتظار همه باشد و مشکلات برای مردم نیز کاهش یابد. از سوی دیگر دعا می کنم پرسپولیس نیز با کسب پیروزی های بیشتر، قهرمانی های بیشتری در سال جدید رقم بزند.»

سیدجلال حسینی ، در خصوص وضعیت تیم امید کشورمان که فروردین ماه سال 98 در مسابقات مقدماتی المپیک 2020 توکیو حاضر خواهد شد،‌گفت: سال‌هاست که متأسفانه فوتبال ایران با وجود موفقیت‌هایی که به دست آورده نتوانسته در مسابقات المپیک حاضر شود اما تا جایی که من می‌‌دانم در تیم فعلی امید کشورمان مربیان و بازیکنان خوبی حضور دارند که می‌توانند ما را امیدوار به المپیکی شدن کنند.


وی ادامه داد:کرانچار مربی خوبی است و از طرفی مربیانی مثل رضا شاهرودی و سهراب بختیاری‌زاده هم در تیم امید کشورمان حضور دارند که کاملاً شرایط سخت و دشوار فوتبال را می‌شناسند و بازیکنان باید از تجربیات آنها به بهترین شکل استفاده کنند. هم شاهرودی و هم بختیاری‌زاده حضور در بالاترین سطح فوتبال مثل جام‌جهانی را در کارنامه دارند و می‌دانند که در فوتبال باید برای موفقیت چه کرد و فقط امیدوارم که بازیکنان به توصیه‌های آنها گوش دهند تا بتوانند شرایط خوبی را برای تیم امید رقم بزنند.
کاپیتان تیم پرسپولیس افزود: ما به این تیم امید، امید داریم چرا که بازیکنان خوب و باکیفیتی در اختیار این تیم است و تا جایی که من می‌دانم شرایط خوبی هم برای این تیم در نظر گرفته شده و امکانات نسبتاً خوبی هم در اختیارشان قرار دارد و امیدوارم که بتوانند دل مردم را در آغاز سال نو شاد کنند و راهی مرحله بعد مسابقات مقدماتی المپیک توکیو شوند.در این تیم بازیکنان آینده‌داری هم حضور دارند و به اعتقاد من آنها این کیفیت را دارند تا بتوانند به موفقیت برسند.


حسینی درباره حمایت مردم از تیم امید هم گفت: از آنجایی که مسابقات در تعطیلات نوروز برگزار می‌شود فکر می‌کنم فرصت خوبی است تا هواداران و علاقه‌مندان به فوتبال بتوانند  از این فرصت استفاده کرده و در استادیوم حاضر شوند تا از این بازیکنان جوان حمایت کنند چرا که موفقیت تیم امید برای فوتبال ما خوب است. ما در سال‌های اخیر بارها به جام‌جهانی رفتیم اما هنوز نتوانسته‌ایم بعد از بیش از 40 سال المپیکی شویم و امیدوارم طلسم این ناکامی این دوره بشکند تا شاهد حضور این تیم در مسابقات المپیک توکیو باشیم چرا که کادر فنی و بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند و می‌توان به آنها امیدوار بود.