سید سیروس و رویای بزرگ تکرار موفقیت برابر استقلال

سرمربی پارس جنوبی بعد از دو نتیجه موفق در هفته‌های ابتدایی حضور روی نیمکت این تیم، اکنون جدال با استقلال را پیش رو دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرمربی سابق استقلال خوزستان، فولاد خوزستان و تیم جوانان ایران، دو هفته قبل به عنوان سرمربی پارس جنوبی انتخاب شد و در اولین گام به یک پیروزی ارزشمند مقابل شهرخودرو دست یافت تا شرایط تیمش برای بقا بهبود یابد.

سیروس پورموسوی در هفته بعدی نیز مقابل پیکان به عنوان رقیب جدی برای بقا، در تهران به تساوی ارزشمندی دست یافت تا حریف را ناکام بگذارد. او اکنون در شرایطی که دیدار معوقه تیمش مقابل استقلال را پیش رو دارد، امیدوار است نتایج موفق با استقلال خوزستان و فولاد را اینبار در این تیم مقابل حریف نامدار خود تکرار کند.

سرمربی حال حاضر پارس جنوبی در اولین تجربه سرمربیگری خود روی نیمکت فولاد طی دو بازی رفت و برگشت برابر استقلال، ابتدا در خوزستان به تساوی بدون گل مقابل آبی‌پوشان دست یافت اما در تهران شکست تلخ ۴-۱ را پشت سر گذاشت. 

اوضاع در استقلال خوزستان اما به شکل خوب و فوق العاده‌ای برای سیدسیروس پورموسوی پیش رفت و او اینبار موفق شد هر دو بازی رفت و برگشت را با نتیجه ۲-۱ برنده از زمین خارج شود. او در لیگ هجدهم نیز با فولاد خوزستان در بازی رفت برابر استقلال به تساوی بدون گل رضایت داد.

اکنون با توجه به موقعیت دو تیم در جدول که استقلال برای سهیمه آسیا و پارس جم برای بقا می‌جنگد، باید دید اینبار سیدسیروس پورموسوی با چه نتیجه‌ای این جدال را خاتمه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

استقلال - پارس جنوبی؛ بدون مساوی، همیشه برنده در خانه

شب سخت استقلال؛ پارس حمله می کند

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم سید سیروس پور موسوی فوتبال ایران پارس جنوبی جم استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال