سید صالحی: همه بازیهای ما در مشهد فینال است

مدیر فنی شهر خودرو می گوید تمام عوامل این مجموعه از تلاش هستند هرچند سخت اما نماینده مشهد را در لیگ نگه دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سید مهدی سید صالحی در مورد شرایط اردو شهر خودرو به خبرنگار ما گفت: چند روزی را تعطیل بودیم و و دوباره تمرینات را از سر گرفته ایم باید چند بازیکن به جمع تیم ما اضافه شود ولی هنوز به شکل رسمی چیزی اعلام نشده و باشگاه باید اعلام کند. در پی تقویت تیم هستیم که انشاالله بتوانیم در نیم فصل دوم شرایط ایده آل تری داشته باشیم و به کمک خداوند، امام رضا(ع)، کادر فنی و بازیکنان بتوانیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم. 


او در مورد پیروزی در بازی دوستانه مقابل آلومینیوم ادامه داد: جادارد از باشگاه خوب آلومینیوم اراک تشکر کنیم به خصوص آقای خطیبی و مدیرعاملش که این بازی دوستانه را برگزار کردند و توانستیم بازی قابل قبولی را انجام دهیم.


او در مورد بازیکنانی که از جمع شان جمعشان جدا شدند ادامه داشت: مهرداد بایرامی و امیر حسین کریم زاده از جمع ما جدا شدند و یکی دو بازیکن دیگر در حال مذاکره برای ماندن یا جدایی هستند ولی هنوز همه چیز مشخص نیست. فردین رابط هم به جمع ما اضافه شده و در بازی دوستانه روز گذشته برای ما گل هم زد. 


مدیر فنی شهر خودرو در مورد اینکه درخواست جذب سه بازیکن خارجی کرده‌اند توضیح داد: مذاکراتی با باشگاه در حال انجام است و قرار است با بازیکنان صحبت کنند و اضافه شوند. قطعا هر زمان قطعی شود باشگاه اعلام می‌کند و رسانه ای خواهد شد.


وی در مورد دیدار هفته هفدهم در لیگ برتر عنوان کرد: با مس رفسنجان در مشهد بازی داریم. ماه قبل در جام حذفی نمایش خوبی مقابل این تیم ارائه دادیم و از نظر خیلی دوستان مستحق شکست نبودیم ولی از موقعیت‌های مان استفاده نکردیم‌ مس رفسنجان تیم خیلی خوبی است و آقای ربیعی تیم خوبی ساخته است. تمام بازیهای ما واقعاً فینال است و محکوم به این هستیم که تمام امتیازات را در مشهد بگیریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که به شکل خوبی بازی کنیم.


سیدصالحی در پایان در مورد اینکه شهر خودرو برای ماندن در لیگ نیاز به معجزه دارد افزود: ما تمام تلاشمان را می کنیم که این اتفاق بیفتد. ما مستحق این جایگاه نیستیم ما ۱۶ بازی در لیگ و دوبازی در جام حذفی آنجام دادیم و به گفته خیلی از بازیکنان و مربیان در تیم های حریف جایگاه ما اینجا جدول نیست و ما بازی آخری که با آلومینیوم انجام دادیم عیار تیممان را نشان دادیم ولی در مجموع شانس با ما یار نبود، انشاالله در نیم فصل دوم شانس با ما یار باشد و بتوانیم نتیجه بگیریم.

تگ ها


پدیده مشهد سیدمهدی سید صالحی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال